İK Etkinlikler

TikTok Live Kariyer Günleri Düzenleniyor

TikTok Live Kariyer Günleri, 27 Haziran'da başladı. Kariyer Günleri kapsamında kullanıcılar, hayallerindeki kariyeri nasıl geliştireceklerine dair önemli ipuçları edinecekleri ifade ediliyor.

Son yıllarda kullanıcı sayısı dünya çapında hızla artan kısa video uygulaması TikTok, İstanbul’da kariyer günler düzenliyor.

TikTok Live Kariyer Günleri, 27-30 Haziran tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. TikTok Live Kariyer Günleri kapsamında kullanıcılar, hayallerindeki kariyeri nasıl geliştireceklerine dair önemli ipuçları edinecekleri ifade ediliyor.

Kariyer günleri kapsamında uzman konuklar profesyonel yaşama ilişkin çok önemli bilgiler paylaşacak. Bu kapsamda sadece kariyerini geliştirmek ya da hayalindeki kariyeri inşa etmek isteyenler için değil henüz meslek hayatının başında olanlar için de çok önemli püf noktaları paylaşılacak.

TikTok Live Kariyer Günleri boyunca uzman konuklar canlı yayınlarla TikTok içerik üreticilerine ulaşacak. Kariyer Günleri kapsamında içerik üreticileri, “part-time iş olanakları, CV oluşturma ve yazımı, Türkiye’de iş olanakları, Tıp eğitimi ve süreci, Seyahat etmenin girişimciliğe katkıları, Yurtdışı eğitim fırsatları, Örnek CV analizi, Kariyer yolculuğu, Üniversite ve kariyer yolu, İş mülakatı teknikleri, Meslekte fark yaratma, gelişim süreci ve ilham kaynakları, Üniversite yılları, Sektör analizi, Genç girişimciler ve TikTok ve Başka bir kariyer mümkün” konu başlıklarında kilit öneme sahip bilgilere erişebilecek.

Kariyer Günleri boyunca kullanıcılar, #kariyerhedefim etiketini kullanarak kendi kariyer hikayelerini paylaşabilecek ve canlı yayınlar sırasında uzmanlara sorularını sorabilecek. Kariyer Günleri için özel olarak tasarlanan interaktif banner üzerinden de sorular uzman konuklara iletilecek.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin İş Dünyası İnsan Kaynakları Haber İçerik Platformu

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu