İK Etkinlikler

Veri Bilimi Kongresi “Data’Speak” 12-13 Aralık 2020’de Gerçekleşecek

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İstatistik Topluluğu tarafından 12 ve 13 Aralık 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Data'Speak için geri sayım başladı!

Pandemi sebebiyle etkinliklerini online sürdüren üniversite öğrenci topluluklarından biri de ODTÜ İstatistik Topluluğu. Topluluğun 6 yıldır aralıksız olarak düzenlediği Finans İstatistik Ekonomi (FİE) Kongresinin yanına bu yıl yeni bir etkinlik ekleniyor.

Data’Speak

ODTÜ İstatistik Topluluğu tarafından bu yıl ilki düzenlenecek, ana teması veri bilimi ve uygulamaları olan kongre; bu alanda kariyerlerine yön vermek ve kendilerini geliştirmek isteyen ilgili tüm bireyler için 12-13 Aralık’ta Data’Speak adıyla gerçekleştirilecek.

YouTube üzerinden canlı yayınlanacak Data’Speak, hem yurt içinden hem de yurt dışından konuşmacılara ev sahipliği yapacak. Katılımcılar; Google, Nielsen, Pepsico, STM, Commencis, TAI, Barty, Udemy, Teknosa, armut.com ve sahibinden.com” gibi prestiji şirketlerde çalışmakta olan, her biri alanında uzman veri bilimcileri dinleme ve mesleki tecrübelerinden yararlanma şansını yakalayacaklar. Ücretsiz ve sertifikalı olarak gerçekleşecek olan etkinliğin bitiminde ise katılımcıları sürpriz çekilişler bekliyor olacak.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online (ODTÜ İstatistik Topluluğu YouTube Kanalı)

Tarih: 12 – 13 Aralık 2020

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Var (onaylı)

Data’Speak katılım formu:  https://dar.vin/dataspeakform

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu