İnsan Kaynakları

Coca Cola’ya “Üstün Destek” Ödülü

Coca Cola, Covid-19 pandemi sürecinin başlangıcından itibaren hızla hayata geçirdiği salgınla mücadeleye yönelik uygulamaları ile uluslararası ödül kazandı.

Coca-Cola İçecek (CCI), paydaşları ve farklı ihtiyaç sahiplerine yönelik gerçekleştirdiği değer yaratan uygulamalar ile 2020 Best Business Awards Covid-19 sürecinde Olağanüstü Destek kategorisinde Üstün Destek Ödülü’ne layık görüldü.

CCI, pandemi sürecinin başlangıcından itibaren insan sağlığı ve güvenliğini işinin merkezine yerleştirdi. Bu süreçte 10 ülkede 8 bin 500 çalışanıyla güçlü bir bağ kurması, çalışanları, bayileri ve toplumun farklı kesimlerindeki ihtiyaç sahiplerine yönelik gerçekleştirdiği geniş kapsamlı iletişim, güvenli yönetim stratejisi ve yardım çalışmaları ödüllendirildi.

CCI, geçtiğimiz kasım ayında 12. Sürdürülebilirlik Raporu ile Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından düzenlenen “2020 Spotlight Awards İlk 100” sıralamasında birinci sırada yer almıştı.

Jüri Değerlendirmesi: İnanılmaz Başarı

Best Bussiness Awards’da kazananlar, geniş bir bağımsız uzman jüri heyetinin değerlendirmesi ile seçiliyor. Best Bussiness Awards jürisi değerlendirmesinde, “CCI’nın personel, bayiler ve kamuoyuna yönelik geniş kapsamlı sanal iletişim stratejisi, bilgi videoları ve Üst Yönetici’den (CEO) canlı yayınlar da dahil olmak üzere, şirketin normale en yakın şekilde çalışmasına yardımcı oldu. Mükemmel iletişim ve güvenli yönetim stratejisinin sonucu, CCI’nın üretim operasyonlarını tam kapasite ile sürdürmesi inanılmaz bir başarı.” olarak ifade etti.

Kentsel Dönüşüm

Editör

İnsan Kaynakları İçerikleri mail: editor@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu