İnsan Kaynakları

Dijital İK Konferansı Salt Galata’da Gerçekleşti

Geçtiğimiz yıl, İşveren Markası konusunu ele alan etkinliğin konusu bu yıl “Değişimi Yönetmek” idi.

Dijital çağın bireylerini anlamak ve onlarla ilişki kurabilmek için, şirketlerin günden güne yeni çözümler bulması gerekliliğinden hareketle her yıl Türkiye’de ve Dünya’da yaşanan değişim sürecini takip eden, yeni kavramlar ve çözümler sunabilecek iddialı isimleri insan kaynakları ve iş profesyonelleriyle buluşturan Digital HR konferansı bu yıl da alanında uzman birçok değerli ismi konuk etti.

Moderatörlüğünü Gazeteci Yazar Fatoş Karahasan‘ın gerçekleştirdiği oturumlarda şirketlerde dijital dönüşüm, sosyal medyada insan kaynakları ve içerik yönetimi, değişimi yönetmek ve kucaklamak konuları ele alındı.

Bu yılki konferansta şekerleme ve çikolata sektöründe faaliyet gösteren Şölen, Ülker ve Nesle firmalarının üst düzey yöneticileri aynı anda denk gelince konuşulan konular da bir o kadar lezzetli ve eğlenceli oldu.

Nesle Çikolata Grubu Genel Müdürü Oben Akyol’un Tarihçi Yazar Saadet Özen ile gerçekleştirdiği “Dünden Bugüne Mutluluğun Değişmeyen Mucizesi: Çikolata” sunumu davetlileri eski zamanlarda adeta bir tarih ve lezzet turuna çıkartırken Şölen Çikolata CEO’su Elif Çoban‘ın ilham veren liderlik ve marka pazarlama hikayesi davetlilere keyifli anlar yaşattı.

IMG 5495

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu