Etki ve Dönüşüm Yaratanlar Bu Konferansta Buluşuyor

Organizasyonu EMCC Türkiye tarafından yapılacak Mentorluk ve Koçluk Konferansı‘nda bu yıl VUCA ortamında koçluk ve mentorluğun yansımaları CEO’lar tarafından değerlendirilecek, farklı dinamikleri olan organizasyonlarda koçluk ve mentorluk uygulamaları ele alınacak. İşletme koçluğu, takım koçluğu, start-up ve kadın girişimciler için mentorluk çalışmalarının önemine değinilecek konferans 21-22 Kasım tarihleri arasında Fairmont Quasar’da gerçekleşecek.

Uluslararası Koçluk Denetleme Akademisinin (CSA), EMCC akreditasyonuna sahip yönetici koçu ve süpervizör olan Dr. Alison Hodge’nin de katılacağı konferansta ayrıca gönüllü bir grupla atölye çalışması yapılacak. Atölye çalışmasında organizasyonel sistemde neler olduğunu anlamaya yönelik grup süpervizyonunda paralel süreçler değerlendirilecek, koç ve müşteri arasındaki ilişki dinamiğinde, neler olduğunu birlikte keşfedilecek.

Birey, takım, sistem sarmalının toplumda yarattığı etki & dönüşümün vurgulanacağı konferansa, kurumların insan kaynakları yönetici ve çalışanları, koçluk ve mentorluk hizmetlerini sunan profesyoneller, koçluk ve mentorluk hizmeti alan her türlü kişi ve kurumlar, mesleki eğitim ve gelişim kuruluşları, yönetici koçluğu alanlarında çalışanlar, akademisyenler ve eğitimciler katılabilecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı