İnsan Kaynakları

Finansbank’a Çalışan Bağlılığı Başarı Ödülü

İnsan kaynakları ve yönetim uygulamaları danışmanlığı ve dış kaynak tedariği alanında faaliyet gösteren Aon Hewitt, 2015’ in En İyi İşyerleri’ni belirledi. Geçen sene 110 şirket ve 90 bin kişinin katıldığı araştırmanın sonuçlarını “Aon Best Employers” ödül töreninde açıklayan Aon Hewitt, “En İyi İşyerleri Ödülü” alan şirketlerin yanı sıra, çalışan bağlılığı konusunda istikrarlı gelişim gösteren ya da son yıllarda önemli bir atılım yapan şirketlere de “Çalışan Bağlılığı Başarı Ödülü” verdi. Bu kapsamda “Liderlik”, “Performans Kültürü” ve “İşveren Markası” endekslerinde Türkiye ortalamasının üzerinde performans gösteren Finansbank’ta araştırmada “Çalışan Bağlılığı Başarı Ödülü”ne layık görüldü.

Türkiye’de 3 yıldan uzun süredir faaliyet gösteren ve en az 50 çalışanı bulunan şirketlerin katıldığı araştırmada, çalışan bağlılığı konusunda istikrarlı gelişim gösteren ya da son yıllarda önemli bir atılım yaparak iş unsurlarını etkileyen şirketlerin performansları değerlendirildi.

Tören sonrası konu ile ilgili değerlendirme yapan Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hakan Alp, “Aon Hewitt gibi prestijli bir kurum tarafından yapılan araştırmada çalışan bağlılığı başarı ödülüne layık görülmüş olmak Finansbank’ın insan odaklı yaklaşımının karşılık bulduğunun en değerli göstergesi. Çalışan bağlılığı Bankamız’ın daha büyük başarılara koşmasında, performansını artırmasında en büyük etkenlerden biri. Bu ödüle layık görülmekten gurur duyuyor ve Finansbank değerlerine bağlılığı ile motivasyonumuzu yükselten bu başarıdaki payı için Finansçılarımıza teşekkür ediyoruz.”dedi.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu