İnsan Kaynakları

Goodyear’ın “Trafikte Gençlik Hareketi” Projesine Ödül

Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin ‘Halkla İlişkiler Çalışmaları’ ödüllerinde, lise son sınıfta bulunan ve ehliyet almak üzere olan gençlerde trafik güvenliği konusunda farkındalığı ve bireysel sorumluluğu geliştirmeyi amaçlayan “Trafikte Gençlik Hareketi” projesi, kurumsal sosyal sorumluluk alanında birincilik ödülü aldı.

Bursa Halkla İlişkiler Derneği tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen ‘Halkla İlişkiler Çalışmaları’ (HİÇ) ödülleri, 21 Nisan Perşembe günü Bursa’da gerçekleşti. Goodyear’ın; Miliî Eğitim Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları işbirliği ile 2012 yılından bu yana gerçekleştirilen “Trafikte Gençlik Hareketi” projesi, Bursa Halkla İlişkiler Derneği tarafından ”HİÇ” ödülüne layık görüldü. 

Ödülü Goodyear Kurumsal İletişim Müdürü Lerzan Moral, halklailiskiler.com.tr sitesi Genel Yayın Yönetmeni Şahnur Karaağaç’ın elinden aldı. Törende konuşma yapan Goodyear Kurumsal İletişim Müdürü Lerzan Moral, Trafikte sorumluluk Hareketi kapsamında 4 yıldır sürdürdükleri projenin, alınan bu önemli ödülle taçlandığını ifade ederek sözlerine şu şekilde devam etti: “ Özellikle lise döneminde bulunan ve ehliyet almak üzere olan gençlerimizde trafik güvenliği konusunda farkındalığı ve bireysel sorumluluğu geliştirmeyi amaçlayan projemiz, aynı zamanda gençlerin trafik güvenliğini gönüllü kampanyalar düzenleyerek yaşayarak öğrenmelerini sağlıyor. Bursa Halkla İlişkiler Derneği’ne böylesi güzel bir yarışmayı hayata geçirdiği ve bu ödüle bize layık gördüğü için teşekkür ediyorum.”  

Goodyear’ın “Trafikte Gençlik Hareketi” Projesi ile 4 Yılda 122 Bin Kişiye Eğitim Verildi 

Milli Eğitim Bakanlığı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonları arasında imzalanan iş birliği protokolü ile hayata geçirilen ‘Trafikte Gençlik Hareketi’ projesi, Trafikte Sorumluluk Hareketi kapsamında yürütülüyor. Goodyear, 2012 yılından hayata geçirdiği  “Trafikte Gençlik Hareketi” projesiyle öğretmenleri, öğrencileri, veliler ve okul servis sürücülerini trafik güvenliği konusunda bilinçlendirmeyi hedefliyor.

Goodyear “Trafikte Gençlik Hareketi” projesi ile 4 yılda 122 bin kişiye eğitim verirken, gönüllülük, iletişim ve saha uygulamalarıyla da 1.1 milyon kişiye ve toplamda 1.2 milyon kişiye doğrudan erişim sağladı.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu