İnsan Kaynakları

İngilizler Ajan Bulmak İçin Twitter’da İş İlanı Yayımladı

İngiltere'nin ünlü MI6 istihbarat teşkilatı için yüksek teknoloji ajanı aranıyor. Ajan arandığına dair iş ilanı Twitter'dan paylaşıldı.

İngilizler ajan arıyor! İngiltere Dış İstihbarat Teşkilatı’nda (MI6) çalışacak olan yüksek teknoloji ajanı için Twitter’dan iş ilanı yayımlandı.

İngilizlerin dünyaca ünlü MI6 istihbarat teşkilatında çalışmak üzere, tıpkı James Bond filminin karakteri ‘Ajan Q’ gibi bir ajan arandığı duyuruldu.

MI6, ünlü İngiliz ajan film serisi James Bond’ta da yer alan, ‘Q’ koduyla bilinen yüksek teknoloji uzmanının gerçeğini bulmak amacıyla eleman arayışına çıktı. İngiltere Dış İstihbarat Teşkilatı’nın Başkanı Richard Moore, ajan aradıklarına dair iş ilanını Twitter hesabından paylaştı.

ingiliz ajan ilani

Aynı zamanda İngiltere’nin eski Ankara Büyükelçisi olan İngiltere Dış İstihbarat Teşkilatı’nın (MI6) Başkanı Richard Moore, Twitter hesabından “Yeni bir ‘Q’ arıyoruz. MI6’in gelecekteki operasyonel teknolojisini geliştirmesine yardım edip ülkenize hizmet etmek istiyorsanız, lütfen buna bir bakın!” açıklamasını yaptı. Moore, açıklamasıyla birlikte iş ilanını da paylaştı.

Q, Bond filmlerinde ajan 007 için tasarladığı patlayıcılı kol saati, kimin gizli silah taşıdığını gösteren X-ray gözlük ve el bombasına dönüşen kalem gibi özgün icatlarıyla biliniyor.

 

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin İş Dünyası İnsan Kaynakları Haber İçerik Platformu

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu