İnsan Kaynakları Televizyona Taşınıyor

Ekotürk‘ün insan kaynaklarını odağına alan yeni ve keyifli programı “İşin Güzel Yanı” yarın başlıyor. 

Ekotürk’ün yeni programı “İşin Güzel Yanı” tek insan kaynakları programı olma özelliği taşıyor. İşin Güzel Yanı programı her hafta Dünyadaki insan kaynakları trendlerini, insan kaynaklarının geleceğini ve stratejisini, alanında uzman konuklarla enine boyuna masaya yatırırken aynı zamanda iş dünyasına yeni bir bakış açısı getirecek. İnsan kaynakları alanı içerisinde olan istihdam, geleceğin meslekleri, iş rehberleri, teşvikler, güncel iş sorunları gibi konu başlıklarının ele alınacağı programda ayrıca çalışan bağlılığı, insan kaynakları iletişimi, aday ve çalışan ve endüstri ilişkileri konuları enine boyuna tartışılıyor olacak. 

Yapımcılığını ve sunuculuğunu Terfi İç İletişim Ajansı Ajans Başkanı Mehmet Onur’un yaptığı ‘’İşin Güzel Yanı’’programı 5 Mart 2019 Salı günü ilk bölümü ile izleyici ile buluşacak. Saat 19:00’da başlayacak ve canlı olarak yayınlanacak programın ilk konuğu iletişim ve pazarlama gurusu Prof. Dr. Uğur Batı. Programda insan kaynaklarının kurumsal iletişim ve pazarlama ile ilişkisi, işveren markası ve iş hayatının gözden kaçanları Uğur Batı’nın keyifli sohbetiyle ele alınacak. 

İnsan Kaynakları gündemi televizyonda!

Türkiye’nin tek insan kaynakları televizyon programı olma özelliğini taşıyacak olan İşin Güzel Yanı; işveren ile doğru adayın buluşmasının gün geçtikçe zorlaştığı günümüzde, dinamik ve renkli içeriği ile ekranların insan kaynakları gazetesi olmayı amaçlıyor. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı