Oyunlaştırma Konferansı İçin Geri Sayım Başladı

Global Oyunlaştırma Federasyonu tarafından düzenlenen Gamification Meetup 2 Haziran'da İstanbulda gerçekleşecek.

Global Oyunlaştırma  Federasyonu (GamFed) tarafından ülkemizde “Oyunlaştırma” tekniğini yaygınlaştırmak, bireyleri, şirketleri, okulları bu tekniğin doğru kullanımına teşvik etme ve bu konuda olanak sağlama amacıyla üçüncü kez düzenlenecek Gamification Meetup 2 Haziran’da Bahçeşehir Üniversitesi’nde gerçekleşecek. Etkinliğin bu seneki teması ise “#oyunagel” etiketiyle “Kahramanın Yolculuğu-Hero’s Journey” olarak belirlendi.

Oyun, oyunlaştırma ve iş dünyasındaki arttırılmış gerçeklik gibi yeni nesil uygulamaları kapsayan, uluslararası sunumlar, atölye çalışmaları ve fuaye alanında yerini alacak oyuna gönül vermiş kurumları içinde barındıran yeni nesil etkinlikler, oyunlaştırmaya ilgi duyan tüm katılımcılara yeni bir vizyon sunmayı hedefliyor. Ayrıca etkinlik bu yıl katılımcılarına unutulmaz E-spor deneyimi yaşatacak sürpriz bir içerik ile geliyor.

Önceki yıllarda olduğu gibi, katılımcılar oyunlaştırma alanında uluslararası platformlarda yer alan yerli ve yabancı pek çok ünlü konuşmacıyı dinleme ve atölyelerine katılma şansını yakalayacaklar.

Etiketler

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı