İnsan Kaynakları

Kardemir’de Emekli Olanlar Yerine Çocukları Gelebilecek

Türkiye’nin en önde gelen sanayi kuruluşlarından biri olan Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları (KARDEMİR)’de işe alınacak 300 kişi için emekli olan işçilerin çocuklarına öncelik verileceği duyuruldu.

Toplamda yapılacak 600 yeni istihdamın ikinci etabı olan 300 kişi için emekli işçilerin yerine şartları uygun olan çocuklarının işe alınacağı aktarılan açıklamada, “Emekliliğe Teşvik Uygulaması” kapsamında emekli olacak işçilerin İnsan Kaynakları Müdürlüğüne başvurularının ardından şartları uygun adayların süreçlerinin en yakın zamanda başlayacağı ifade edildi.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir “KARDEMİR kaliteli insan kaynağını artırarak gelişmeye devam etmek kararlılığında yoluna devam edecektir. Yapacağımız bu alımlarla insan kaynağı ağımızın genişleyeceğine ve yeni arkadaşlarımızın şirketimize katkı sağlayacağına inancım tamdır. Şirketimize yıllarca katkı ve emek veren emekli olacak işçilerimize teşekkür eder, hayatlarında başarılar dilerim.” dedi.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu