LC Waikiki’den Koç Üniversitesi Öğrencilerine ‘E- Ticaret’ Eğitimi

Koç Üniversitesi öğrencilerine eğitim veren LC Waikiki E-Ticaret Yöneticileri, eğitimlerde moda sektörünün yeni satış kanallarına dair gelişmeleri öğrencilere aktardı. 3 hafta boyunca 3 ayrı modülde düzenlenen eğitimlere katılan öğrencilere ayrıca, program bitiminde sertifika verildi.

1997 yılından bu yana Türkiye’de LC Waikiki Mağazacılık çatısı altında hizmet veren LC Waikiki, moda perakendesindeki deneyimlerini gelecek kuşaklara aktarmak üzere üniversite öğrencilerine eğitim veriyor. Bu kapsamda projeler hayata geçiren LC Waikiki, ‘Moda Perakendesinde E-Ticaret’ başlıklı eğitim programı ile üniversite öğrencileriyle buluştu. Profesyonel eğitim ve gelişim fırsatlarının sunulduğu eğitimlerde Moda Perakendesinde E-Ticaretin Dünü, Bugünü ve Yarını, Proje Yönetimi ve Analiz Uygulamaları, Planlama ve Alokasyon, Analitik Uygulamalar ve Kişiselleştirme Çözümleri, Dijital Pazarlama konuları katılımcılarla paylaşıldı. LC Waikiki yöneticilerinin sunumlarla destekleyerek verdikleri eğitimlerin yanı sıra interaktif uygulamalar da katılımcılarla birlikte gerçekleştirildi.

Gelecek dönemlerde farklı üniversitelere de taşınacak eğitim programlarına katılanların, LC Waikiki bünyesinde oluşacak pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veri tabanında yer alma imkanı da elde ettiklerini söyleyen LC Waikiki E-Ticaret Direktörü Salih Yılmaz sözlerine şu şekilde devam etti: “E-ticaret sadece moda perakendesi sektörünün değil, tüm sektörlerin ilgi odağında. Gençlerin de yakından takip ettiği, giderek daha cazip hale gelen bir kariyer alanı. Eğitim programımızı bu gerçeği dikkate alarak, bu konuya ilgi duyan herkesin anlayabileceği içerik ve anlatımla kurguladık. Amacımız, bugünün öğrencilerini yarının profesyonel hayatına hazırlamak, küresel iş dünyasının en temel dinamiklerinden E-ticaret hakkında daha fazla bilgilenmelerini sağlamak.”

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu