İnsan Kaynakları

Lila Group İnsan Kaynakları Direktörlüğüne Atama

Tekstil, enerji, kağıt üretim, hızlı tüketim alanlarında ve hijyenik kağıt alanlarında faaliyet gösteren Lila Group'ta İnsan Kaynakları Direktörlüğü'ne Tuba Sütlü atandı.

Temizlik kağıtları, enerji ve tekstil sektörlerinde faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarından Lila Group’un İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Tuba Sütlü atandı.

Tekstil, enerji, kağıt üretim, hızlı tüketim alanlarında ve hijyenik kağıt alanlarında faaliyet gösteren Lila Group’ta İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne getirilen Tuba Sütlü’nün ataması duyuruldu.

Tuba Sütlü kimdir?

Tuba Sütlü, Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Bölümü’nden mezun olduktan sonra yüksek lisans eğitimini aynı üniversitede Yönetim ve Çalışma Psikolojisi Bölümü’nde tamamladı.

Kariyer hayatına Dışbank’da Uzman olarak başladı. Daha sonra Workcube E-İş Sistemlerinde İnsan Kaynakları Danışmanı olarak görev yaptı. Sütlü 2008-2013 yılları arasında Arçelik’de sırasıyla Organizasyonel Gelişim Uzmanı ve Gelişim & Yetenek Yönetimi Kıdemli Uzmanı olarak görev aldı.

Ardından ise Enocta’da İnsan Kaynakları Müdürü olarak kariyerine devam etti. Tuba Sütlü, 2013 yılında Ford Otomotiv ’de sırasıyla İnsan Kaynakları Planlama ve Organizasyonel Gelişim Ekip Lideri ile Ürün Geliştirme İnsan Kaynakları Ekip Lideri görevinde bulundu. Sütlü son olarak Beyçelik Holding’ de İnsan Kaynakları ve Organizasyonel Gelişim Müdürü görevlerini yürüttü.

 

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin İş Dünyası İnsan Kaynakları Haber İçerik Platformu

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu