Şirketlerin Yaz Dönemi Staj Başvuruları Başladı

Sahibinden.com

Sahibinden.com’um 1 Mart tarihi itibari ile başlayan Trambolin Staj Programı başvuruları 31 Mart’a kadar devam edecek.

 

 

Generation BSH

Kariyer Verimliliği Buluşması ile toplam 50 üniversite öğrencisi alacak olan Generation BSH, alımları 23-24 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirecek.

 

LCWaikiki

LCWaikiki’nin Süper Stajyer Programı başvuruları 1 Nisan tarihine kadar devam edecek.

 

 

Eczacıbaşı

Eczacıbaşı Kariyer Test Sürüşü Staj Programı’yla bu yıl toplam 50 öğrenciye staj imkanı sağlayacak. Başvuruları eczacibasikariyer.com adresinden yapılacak olan staj programının alımları 15 Şubat ile 13 Mart tarihleri arası gerçekleşecek.

 

PepsiCo 

PepsiCo, “Go” Geleceğim Orada Staj Programı kapsamında bu yıl 20’ye yakın stajyer alımı yaptı. Levent ve Ümraniye’de bulunan merkez ofislerde uygulanacak staj programı için başvurular 15 Şubat’ta tamamlandı.

 

 

Yıldız Holding

JOB (Junior Orientation in Business)  Staj Programı ile bu yıl ki yaz dönemi için toplam 25 stajyer alımı yaptı. Staj programı için son başvuru tarihi 21 Şubat’tı. Stajyerler Yıldız Holding’in farklı şirket ve departmanlarında işe başlayacak. 

 

Türk Telekom

Türk Telekom’un üniversite öğrencisi ve yeni mezunlara kariyer fırsatı sunduğu Genç Yetenek Programı START’ın başvuruları 15 Şubat’ta başladı. 25 Mart tarihine kadar devam edecek olan başvuruların sonunda 230 kişiye iş imkanı sağlanacak.

 

Vodafone Türkiye

Vodafone Türkiye’nin yeni mezunlara iş imkanı sunduğu Discover Genç Yetenek Programı ile bu yıl toplam 40 öğrenciye staj imkanı sağlayacak. Son başvurular 15 Mart tarihinde yapılacak.

 

 

Etiketler

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı