TeknoSA’ya ‘Yılın En İyi BT Yönetişim Projesi’ Ödülü

TeknoSA’nın ‘Bağlantılı Mağaza’ projesi, bilişim alanındaki yenilikçi çalışmalara verilen IDC CIO Ödülleri’nde ‘Yılın En İyi BT Yönetişim Projesi’ kategorisinde birinci seçildi. TeknoSA, Türkiye genelindeki 300’e yakın mağazasını, 3000 bin saha çalışanını birbirine bağlayan ve online alışveriş platformu ile entegre çalışan ‘Bağlantılı Mağaza’ projesi sayesinde müşterilerine özel, kesintisiz ve daha kolay alışveriş imkanı sağlamayı hedefliyor.

Ödülle ilgili değerlendirme yapan TeknoSA Donanım ve İşletim Müdürü Mustafa Çelik, “Bağlantılı Mağaza projesiyle tüm saha çalışanlarımıza tablet verdik. Bu tabletler aracılığıyla müşterilerimizi tanıyor, onlara tüm ürünler hakkında daha fazla ve karşılaştırmalı bilgi sunabiliyoruz. Özel uygulamalar sayesinde müşteriye özel mağazacılık deneyimi devrini başlattık.” şeklinde konuştu.

TeknoSA Bilgi Sistemleri Uygulama Müdürü Serhat Göktepe ise hem çalışanlara hem de müşterilere katma değer sunan ‘Bağlantılı Mağaza’ projesinin ekip işi olduğunu belirterek sözlerine şu şekilde devam etti:  “Bu önemli proje ile hem mağazalarımız, hem de çalışanlarımız birbiriyle entegre hale geldi. Bu entegrasyon teknoloji severler için çok daha keyifli ve hızlı alışveriş imkanı sağlıyor.” 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı