İnsan Kaynakları

Üniversiteden Yeni Mezunlara Doğuş Oto’da Kariyer Fırsatı

Doğuş Otomotiv ve Doğuş Oto, üniversiteden yeni mezun olanlara 'Gelecek Sensin' programıyla kariyer olacağı sunuyor.

Üniversiteden yeni mezun olup otomotiv sektöründe kariyer hedefleyenler için Doğuş Otomotiv ve Doğuş Oto birlikteliğinde ‘Gelecek Sensin’ başlıklı kariyer programı başlıyor.

Gelecek Sensin programıyla otomotiv sektöründe kariyer yapmak isteyen gençlerin başvuruları alınmaya başlandı.

Doğuş Otomotiv’in uluslararası markaları ile iletişim kurabilecek, keşfetmeye meraklı, yeni teknolojilere hakim, ekip çalışmasına uygun ve otomotiv sektöründe kariyer yapmak isteyen yeni mezun veya en fazla 1 yıllık tecrübeye sahip adaylar değerlendirme sürecine katılacak.

İstanbul, Ankara, Bursa ve Kocaeli illerinde, 7 uluslararası markanın Satış ve Satış Sonrası Hizmetler ile 2. El Araç ve Filo Yönetimi faaliyetlerini gerçekleştiren Doğuş Oto da, kariyerinde bu alanlarda tecrübe kazanarak fark yaratmak isteyen yeni mezunları bekliyor.

Adaylar 16.07.2021 tarihine kadar Linkedin ve Kariyer.net’den başvuruda bulunabilecekler. Başvuru sürecinde ilk adım olarak adaylardan kısa videolar ile kendileri tanıtmaları istenecek. Ardından değerlendirme merkezi uygulamaları, örnek olay çalışmaları ve sunumlarla süreç devam edecek.

Doğuş Otomotiv ve Doğuş Oto’da kariyerine başlayacak yeni mezunları, gelişimi ve yenilikçiliği destekleyen çalışma ortamının yanı sıra kişisel gelişim programları ve mentorluk desteği bekliyor.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin İş Dünyası İnsan Kaynakları Haber İçerik Platformu

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu