İnsan Kaynakları

Yemek Kartı Ücretleri Çalışanlara Yetmiyor

İş yerlerinde yemek kartlarına ortalama 417 TL yükleniyor ve kart bakiyesi ayın sonunu getiremiyor. Yemek kartları özelinde yapılan araştırmanın sonuçlarını sizin için derledik.

İşverenlerin çalışanlara sunmuş olduğu yemek kartları ile ilgili bir çok konu gündeme geliyor. Yemek kartları ile ilgili yapılan en sık şikayet , yüklenen bakiyenin düşük olması ve ayın neredeyse ortasından itibaren çalışanların yiyecek paralarını kendi ceplerinden vermeleri. Yemek kartı konusu bu kadar gündem iken Marketing Türkiye yeni bir araştırma hazırladı. Yemek kartları ile ilgili birçok veriyi öğrenmemizi sağlayan araştırmanın en önemli çıktılarını sizin için derledik.

Çalışanların yemek kartlarına aylık olarak kaç TL yükleniyor? Çalışanlar en çok hangi yemek kartı şirketinden memnun? İşte detaylar;

En Çok Tercih Edilen Yemek Kartı

MT

 

En İyi Bulunan Yemek Kartı Şirketi

MT4

 

Bakiyeler Ayın 3.Haftasına Gelmeden Bitiyor
MT3

 

Yemek Kartı Mı, Market Kartı mı?

MT2

 

 

Kullanım Alanına Göre Sınıflandırılıyor

MT1

Aplikasyonu Olan ve Temassız Yemek Kartları Rekabette Öne Geçiyor

Araştırmaya göre katılım­cıların yüzde 59’u yemek kartı aplikasyonlarının varlığını önemli buluyor. Aplikasyondan daha da önemli görülen bir başka özellik ise yemek kartlarının temassız olması. Temassız ödeme yapabilmenin önemli bir özellik olduğunu dü­şünen katılımcıların oranı yüzde 70,9.

Kentsel Dönüşüm

Ilaydag

İş hayatı ve insan kaynakları ile ilgili çok çeşitli içerikler

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu