İş Dünyası

Alternatif Bank’a 2 Uluslararası Ödül

Alternatif Bank, iş dünyasının en saygın ödülleri arasında yer alan Stevie Uluslararası İş Ödülleri kapsamında iki farklı ödüle layık görüldü.

Alternatif Bank, Stevie Uluslararası İş Ödülleri kapsamında iki farklı kategoride altın ve bronz ödül aldı.

Yetkin insan kaynağıyla ortaya koyduğu finansal performans, dijitalleşme alanında yaptığı çalışmalar, ürün ve hizmetleriyle yarattığı müşteri memnuniyeti sayesinde Bankacılık sektöründe altın ödülle ‘Yılın Şirketi’ seçilen Banka, Pandemi döneminde başta çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını korumaya odaklanarak hızla hayata geçirdiği örnek uygulamalarıyla da bronz ödüle uzandı.

Ödüllerle ilgili olarak konuşan  Alternatif Bank Genel Müdürü Kaan Gür, “Uluslararası saygınlığı olan organizasyonlardan alınan ödüller motivasyon kaynağı olmasının yanında ortaya koyduğumuz işlerle doğru yolda olduğumuzun da bir göstergesi niteliğinde. Geçtiğimiz sene, yılın şirketi listesine bronz ödülle girmiştik. Basiretli ve danışman bankacılık anlayışımız doğrultusunda müşteri deneyimini her geçen gün daha yukarı taşımak için ciddi efor sergiliyoruz. Aradan geçen bir yılda da önemli bir gelişim gösterdik. Yetkin insan kaynağımızla ortaya koyduğumuz güçlü finansal performansın, dijital dönüşüm hamlemizin, değişime hızla adapte olan çevik yapımızın ve hizmetlerimizin müşterilerimizde yarattığı memnuniyetin altın ödüle layık görülmemizde önemli bir katkısı olduğuna inanıyorum. Bu sonuç aynı zamanda son yıllarda gerçekleştirdiğimiz başarılı dönüşümün takdir edilmesi açısından da bizim için oldukça değerli bir gelişme oldu. Ayrıca benzerini hiç yaşamadığımız pandemi gibi olağanüstü bir dönemde, başta çalışanlarımız ve müşterilerimiz olmak üzere hayata geçirdiğimiz ve sektörümüze örnek olan önemli uygulamalarımızın da ödülle taçlandırılmasından mutluluk duyuyoruz. Müşterilerimizin yol arkadaşı olarak işlerine ve birikimlerine değer katacak çalışmalarımızı aralıksız sürdürerek teveccühlerine layık olmaya devam edeceğiz” dedi.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu