İş Dünyası

Denizbank Üst Yönetimi Genel Müdür Hakan Ateş’in Rüyasına Girdi

Denizbank üst yönetim kadrosu Genel Müdür Hakan Ateş'in rüyasına girdi. Ortaya eğlenceli görüntüler çıktı.

DenizBank’ın 25. yılı geçtiğimiz hafta farklı etkinliklerle kutlandı. Bankanın 25. yaş gününe özel olarak ünlü isimlerin de sahne aldığı özel bir gece düzenlendi. Zorlu Center’da banka çalışanları ve birbirinden değerli davetlilerin katıldığı özel gecede iş, sanat ve spor dünyasının önemli isimleri buluştu. Fazıl Say’ın performansı ile başlayan gece, tenor Mario Frangoulis, Sertab Erener, Karsu ve İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nın gösterileriyle devam etti.

DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, gecede yaptığı konuşmada “Biz hep yarınlarımız için çalıştık. Elbette bu süreçte bütün finans sektörü çalışanları gibi gerek küresel gerek ülkemiz içinde, sayısız krizlerle karşı karşıya kaldık. Hepsinden de güçlenerek çıktık” dedi.

Törende en çok ilgi gören içeriklerden biri ise, Denizbank üst yönetiminin rol aldığı eğlenceli film oldu. 25 yıldır görevini başarıyla sürdüren ve bankanın başarısında oldukça fazla pay sahibi olan Genel Müdür Hakan Ateş’in gördüğü bir rüyanın tasvir edilerek anlatıldığı esprili filmde, bankanın başarı serüveni ve gelecek planlarına eğlenceli atıflar yapıldı.

İşte o eğlenceli film;

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu