İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri Belli Oldu

Capital Dergisi tarafından yapılan araştırmayla belirlenen İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri ödüllerini aldı.

Capital Dergisi tarafından bu yıl 18’ncisi düzenlenen ‘İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri Araştırması’ ödül töreni The Ritz Carlton İstanbul Otel’de gerçekleşti. Tören Adecco Türkiye Şirketler Grubu ana sponsorluğunda gerçekleşirken, T-Systems ve Zenna Danışmanlık da co-sponsor olarak destek verdi. Capital’in gelenekselleşen dev araştırmasında Koç Holding bu yıl da zirvedeki yerini alırken, Arçelik ikincilik koltuğunu kimseye bırakmadı. Türkiye’nin en beğenilen üçüncü şirketi ise önemli bir atılım gerçekleştiren Eczacıbaşı Holding oldu. Ödül töreninde sektörlerinin en beğenilen 38 şirketi de ödül aldı.

Adecco Türkiye Şirketler Grubu Seçme ve Yerleştirmeden Sorumlu Genel Müdürü Zeynep Kamışlı, İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri Araştırması ve ödül törenine destek vermekten duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Dokuz yeni şirket en beğenilenler arasına girdi

Capital Dergisi’nin 18 yıldır gelenekselleşen İş Dünyasının En Beğenilen Şirketler araştırması iş dünyasından bin 480 üst düzey yöneticinin katılımıyla gerçekleşti. Araştırma sonucunda 17 şirket yer değiştirirken, dokuz yeni şirket en beğenilenler arasına giriş yaptı. İş Dünyasının En Beğenilen Şirketleri araştırmasında ilk iki sırada Koç Holding ve Arçelik yerini korurken, Eczacıbaşı Holding üçüncülüğe yükseldi.

Araştırmada sektörlerine göre en beğenilen şirketler ise Allianz Hayat ve Emeklilik, Allianz Sigorta, Akçansa, Arçelik, Banvit, BASF, Betek Boya, DHL, Eczacıbaşı Vitra, EnerjiSA, Enka, Ereğli Demir Çelik, Eti, Hepsi Burada, İş Yatırım, Korozo, LC Waikiki, L’Oreal, Maxx Royal, Mercedes-Benz Türk, Mey Diageo, Microsoft, Migros, Nef İnşaat, Nestle-Erikli, Novartis, Pınar, PwC, Shell, TBWA, TEB Faktoring, Turkcell, Türkiye İş Bankası, Unilever, Yapı Kredi Leasing, Yataş, Zorlu Tekstil oldu.

Etiketler

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı