İş Dünyası

Zoom’dan Uzaktan Çalışanlara Özel Yeni Uygulama

Zoom, uzaktan çalışanlara özel “Zoom for Home” çözümünü duyurdu.

Pandemi başladığından beri kullanıcı sayısı günden güne artan Zoom, uzaktan çalışan profesyonellerin bağlanmasını kolaylaştırmak adına “Zoom for Home” çözümünü duyurdu.

Zoom for Home, uzaktan çalışmada verimliliğe katkıda bulunarak kurum ve firmaların yeni normal sürece kolaylıkla uyum sağlamasına yardımcı olmayı hedefliyor.

zfh

Hepsi bir arada bir cihaz olarak karşımıza çıkan Zoom for Home; kullanıcılara video görüşmeler için geniş açılı 3 dahili akıllı kamera, toplantı ve telefon çağrıları için 8 mikrofon dizisi ve etkileşimli ekran paylaşımları gerçekleştirmek için dokunmatik ekran sunuyor. Yeni çözüm, kullanıcıların oturma odaları ve monte edilmiş ekranlar gibi alanlarda ihtiyaç duydukları donanımı seçmelerine olanak tanınıyor.

Zoom CEO’su Eric S. Yuan konuyla alakalı: “Geçtiğimiz birkaç ayda uzaktan çalışma prensibini benimsemiş bir kuruluş olarak, uzaktan çalışanlara yönelik yeni bir alan oluşturmamız gerektiğini net biçimde gördük.” dedi.599 dolarlık fiyat etiketiyle ön siparişe açılan Zoom for Home – DTEN ME’nin Ağustos 2020 itibarıyla ABD’de satışa sunulacak.

Kentsel Dönüşüm

Ilaydag

İş hayatı ve insan kaynakları ile ilgili çok çeşitli içerikler

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu