İşveren Markası

Anadolu Grubu Çalışanları’nın Fikirleri Bi-Fikir Platformunda Yarıştı

Anadolu Grubu çalışanlarının yaratıcı fikirlerini sunabildikleri, fikirleriyle tüm Grup şirketlerine katma değer sağladıkları inovasyon platformu Bi-Fikir’de 9. kez final heyecanı yaşandı. Bu yıl “Fikrin Yolu Bir” ana temasıyla gerçekleşen Bi-Fikir sürecinde, yarışan projeler önceki yıllardan farklı olarak 3 yeni kategoride değerlendirildi. Finale kalan 13 proje, Anadolu Efes Spor Kulübü’nde düzenlenen Bi-Fikir Festivali katılımcıları tarafından oylandı. “Yeni Ürün & Hizmet” kategorisinde Kolajem projesi ile Migros; “Sürdürülebilirlik & İnsan” kategorisinde Mesleki Gelişim Programı projesi ile Anadolu Isuzu; “Dijitalleşme & Verimlilik” kategorisinde ise V2X Bağlantılı Araçlar projesi ile Anadolu Isuzu birincilik ödüllerine hak kazandı.

Şirketten yapılan açıklamada “Bi-Fikir” programı kapsamında, 7.300 hızlı uygulama, 2.600 proje, 45 bin fikir hayata geçirilirken, üretilen toplam değer 1.2 milyar TL’yi aştığı kaydedildi.

Bi-Fikir Festivali’nde konuşan Anadolu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, “İnovasyon, hiç olmadığı kadar değerli bir kavram halini aldı. Dünyamızın çözümlere ihtiyacı var. Esnek, çevik, kolay adapte olabilen, yenilikten korkmadan her daim üretken ve yaratıcı olabilenler bu dönemin kazananları olacak” dedi.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu