İşveren Markası

AvivaSA İşveren Markasının Lansmanını Yaptı

Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları şireketi AvivaSA, yeni işveren markasının tanıtımını şirket içerisinde gerçekleştirdiği bir etkinlikle duyurdu. AvivaSA insan kaynakları faalietlerinde, çalışanlarına ve potansiyel çalışanlarına “AvivaSA Seninle Bi’Başka!” diyerek seslenecek.

AvivaSA, insan kaynakları yönetiminin işlevlerini tek bir çatı altında topladığı yeni işveren markasıyla çalışanlarına; “Farklılıklardan beslenebilen, sürekli yenilenen rengarenk bir dünyada kendine sınırsız güvenen sen; varlığında bize anlam katansın” diye seslenerek devam ediyor: “Burası sektörün okulu. Sana yatırım yapacak, girişimci ve yaratıcı ruhunu daima destekleyecek, sana özel olan bir dünya okulu!.. Köklü, güvenilir, itibarı yüksek bu ailede, samimiyet ve güçlü arkadaşlık duygularını bulacak, geleceğe karşı duyulan belirsizlik korkusundan bizimle birlikte kurtulacaksın. Doğru yerdesin. Burada daima büyük düşünüp, sınırları zorlayacaksın. Müşterilerini, ekip arkadaşlarını ve kendini daima önemseyecek, özen göstereceksin. Karmaşayı yok eden, yalın sistem ve süreçler kuracak, parlayan bir geleceği bizimle yaratacaksın…”

AvivaSa, tüm İnsan kaynakları yönetiminin işlevlerini tek bir çatı altına topladığı yeni işveren markasının alt başlıklarını ise, ‘Başarı Seninle Bi’Başka‘, ‘Gelecek Seninle Bi’Başka‘ ve ‘Mutluluk Seninle Bi’Başka‘ olacak.

Lansmanda yeni işveren markasının çıkış noktası ile ilgili bilgi veren AvivaSA İnsan Kaynakları Direktörü Burak Yüzgül, “Bir kurumu var eden iki büyük güç işveren markasını oluşturur. Marka ve İnsan. Bize göre, marka ve insanı birleştiren, bir iş akdi değildir. Markanın öncelikleri ve hedefleri ile onu var eden insanların yollarının kesişmesi yetmez, bunun ortak bir yolculuk olması gerekir. Bunun için bizi bu yolculukta birbirimize bağlayacak bir tutkala; işe alımdan eğitime, performanstan kültüre, tüm İK süreçlerimizi düzenlerken bize yön verecek bir pusulaya ihtiyacımız var. Değerlerimiz nasıl iş yapış şeklimize, hizmet ve ürünlerimize, kurumsal duruşumuza yansıyorsa, işveren markamız da bizi biz yapan insanlarla, yani çalışanlarımızla olan ilişkimize yön veriyor. AvivaSA’yı geleceğe taşıyacak doğru insanları bu aileye katmak, hedeflerimiz doğrultusunda gelişmek, mutlu ve bağlı çalışmanın performansa ve paylaştığımız hayata olumlu etkilerini deneyimlemek ve sadece müşterilerimizde değil, çalışanlarımızda da olumlu izler bırakmak, lider bir şirket olarak en büyük önceliklerimiz arasında.” dedi.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu