“İlk İşim Girişim” Yarışmasına Başvurular Başladı

Çalık Holding, Yıldız Teknopark ve Yıldız TTO ortaklığı ile düzenlenen, inovatif ve ticarileşme potansiyeli yüksek olan fikirlerin hayata geçirilmesini hedefleyen “İlk İşim Girişim” yarışmasının başvuruları 7 Eylül-7 Ekim arasında gerçekleşecek. 

Türkiye’de girişimcilik kültürünün yaygınlaşmasını, genç girişimcilerin potansiyellerini ortaya çıkarmalarını ve fikirlerin ticarileşip hayata geçmesini hedefleyen yarışmada finale kalan başvurular 24 Ekim tarihinde açıklanacak. Proje sunumlarını jüri önünde gerçekleştirecek olan finalistler, sunum öncesinde temel girişimcilik ve sunum eğitimine katılacaklar.  

Yeni girişimler ve fikirler ödüllendiriliyor

 

Yarışmayı kazananlar Yeni Girişimler ve Yeni Fikirler kategorileri altında farklı ödüllerin sahibi olacak. Yeni Girişimler kategorisinde kazanan 3 projeden birinci olan 10 bin TL, ikinci 7.500 TL ve üçüncü 5 bin TL ödül alacak. Ayrıca kazananlar Yıldız Kuluçka’da kapalı, açık ve sanal ofis imkanlarından da faydalanabilecek.

Yeni Fikirler kategorisinde birinci olan girişimci adayı 7 bin TL, ikinci 5 bin TL ve üçüncü aday ise 3 bin TL ödül kazanacak. Bu kategoride dereceye giren tüm adaylar Yıldız Ön Kuluçka Merkezi’nde 6 ay boyunca ofis kullanma imkanına sahip olacak. 

 

Etiketler

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı