İşveren Markası

İzin Dönüşü Kırmızı Halı İle Karşılama

Uzun izin döneminin ardından Panasonic Life Solutions Türkiye, çalışanlar için kırmızı halı seremonisi düzenledi.

Pandemi sonrası yılın en büyük tatili dün itibariyle sona erdi. Uzun süre kısıtlamalardan ve iş hayatının yoğun stresinden uzaklaşmak isteyen onlarca çalışan bayramda uzun bir tatil yapmış oldu.

Çalışanların uzun izin dönüşü işe başlarken motivasyonlarını yükseltmek için ise şirketler ilk iş günü farklı uygulamalar gerçekleştirdi. Uzun tatil dönüşü iş yerine geri dönen çalışanlarını motive etmek isteyen Panasonic Life Solutions Türkiye ise çalışanları için dikkat çeken bir uygulamaya imza attı.

Panasonic Life Solutions Türkiye çalışanları uzun izin döneminin ardından ilk iş gününde şirketin girişinde kırmızı halı seremonisi ile karşılandılar. Girişe serilen kırmızı halıda yürüyen çalışanlar, özel kahvaltı ikramı ve canlı müzikle yeni iş gününe keyifle başladılar.

Panasonic Life Solutions Türkiye’nin İK ve Kurumsal Gelişimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mutlu Kutlu, dikkat çeken karşılama seremonisiyle ilgili şöyle konuştu: “Çalışanlarımızın tatil sonrasındaki ilk iş günlerine iyi başlamaları, kendilerini mutlu ve motive hissetmeleri bizim için çok önemli. Bu doğrultuda, izinden dönen çalışanlarımıza motivasyon ve sinerjiyi bir arada sunan bu organizasyonla ‘Hoş geldiniz’ dedik.”

Mutlu Kutlu, kurum kültürlerinde ‘Tek Takım, Tek Hedef’ ruhunun hakim olduğunu ve iç iletişim faaliyetlerinin büyük önem taşıdığını vurguladı. Kutlu “Bu kapsamda şirketimizin ve çalışanlarımızın bütünlüğünü pekiştiren aktivitelerle çalışanlarımıza verdiğimiz değeri tüm süreçlerimize yansıtmak için çalışıyoruz. Etkinliğimizi Covid-19 kapsamındaki tedbirleri alarak düzenledik, salgın döneminin ortaya koyduğu sonuçlar nedeniyle; çalışanlarımızın sağlığını korumak ve olası riskleri minimize etmek her zaman temel önceliğimiz oldu. Bunun yanı sıra çalışma arkadaşlarımızın mutluluk ve motivasyonlarına yönelik aksiyonları da hız kesmeden sürdürüyoruz” diye konuştu.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin İş Dünyası İnsan Kaynakları Haber İçerik Platformu

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu