Teksüt Çalışanları Piknikte Buluştu

Türkiye’nin öncü süt üreticilerinden birisi olan Teksüt, çalışan bağlılığını artırmak amacıyla 500 çalışanın katıldığı bir etkinlik düzenledi. Etkinlik Balıkesir ilinin Gönen ilçesindeki Gündoğan Korusu’nda gerçekleşti. 

Çalışan motivasonu, bağlılığını artırabilmek ve kurum içi dayanışmayı geliştirebilmek adına düzenlenen etkinlik verimli geçti. “Biz bir aileyiz, birlikte çok güçlüyüz” mottosu ile gerçekleştirilen piknikte çalışanlar çeşitli etkinliklerde rol aldı. 

Ekip ruhu yarışmalarla güçlendi

Çalışanların iki ayrı grup olarak katıldığı etkinlik 11 Temmuz tarihinde gerçekleşti. Çalışanlar yarışmalar ve eğlenceli oyunlar sayesinde keyifli vakit geçirdiler. Yapılan yarışmalar sonucunda kazanan kişiler Teksüt Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık tarafından ödül aldı. 

Cevdet Arınık günden güne büyüyen Teksüt’ün daha iyi bir hizmet verebilmek için gelişmeleri takip ettiğini ve çalışanlarla birlikte büyük bir aile olduklarını vurguladı. Şirketin bugünkü geldiği noktada ekip ruhunun çok önemli olduğunu belirten Arınık, elde ettikleri başarılarda tüm çalışanların payı olduğunun da altını çizdi. 

Etiketler

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı