Arşiv

Borusan Cat İş Modeli Harward’ta Vaka Çalışması Oldu

Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat’in teknoloji ile desteklenen sürdürülebilir iş modeli, Harvard Business School’da vaka konusu olarak ele alındı.

Harvard öğrencileri şirketin başarısını, yapay zekâ, makine öğrenmesi gibi yeni nesil teknolojilerin şirket operasyonlarında nasıl kullanıldığını, insan kaynağının sürdürülebilirliği merkezine alan iş modeline uyum sürecini  vaka analizleri ile inceledi.

Harvard Business School’un şirketin başarı hikayesini bir vaka çalışması olarak ele almasından duydukları memnuniyeti belirten Borusan Cat İcra Kurulu Başkanı Özgür Günaydın; “Harvard Business School’da gerçekleştirilen vaka çalışması kapsamında iki farklı derste toplam 150 öğrenci ile bir araya geldik. Geçtiğimiz sene iş modelimizin oluşması üzerinde dururken bu sene iş modelimizin kalıcı olmasına yönelik çalışmalarımızı anlattık. Türkiye merkezli uluslararası bir şirket olarak başarılarımızın, dünyanın en önemli okullarından biri tarafından yakından incelenmesi bizim için ayrıca bir gurur ve daha fazlasını gerçekleştirmek adına çok önemli bir motivasyon kaynağı oldu” dedi.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu