Arşiv

Getir Yenilenen Staj Programını Duyurdu

Getir, öğrencilerin farklı alanlardaki gelişimine odaklanan ve 360 derecelik çalışan deneyimi sunan staj programını duyurdu.

Getir, yenilenen staj programı GetirRise‘ı duyurdu. Üniversite öğrencilerinin yetkinlik ve gelişimlerine odaklanan yeni staj programının öğrencilere yepyeni donanımlar kazandırması hedefleniyor.

Üniversitelerin 3 ve 4’üncü sınıflarının yanı sıra yüksek lisans programlarında kayıtlı öğrencilerin başvurabileceği GetirRise, teorik ve pratik eğitimlerin birleştiği, saha ziyaretlerinin, departmanlar arası geçişlerin yer aldığı deneyime dayalı bir gelişim sürecini kapsıyor. 360 derece çalışan deneyimi sunan staj programı sonunda seçilen stajyerler Getir’de çalışma fırsatı yakalayacak. Staj programına başvurular ise Getir’in Linkedin hesabı üzerinden gerçekleşecek.

Yeni staj programlarıyla ilgili konuşan Getir İnsan Departmanı’ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı Başak Evrim Daltaban “Yenilikçi bir şirket olarak, yeni nesil yeteneklerin öğrenmeleri, gelişmeleri ve geleceğimize katkıda bulunmaları için onlara fırsatlar yaratmaktan heyecan duyuyoruz. Tasarladığımız GetirRise staj programıyla sunduğumuz dinamik öğrenme ortamı, her öğrencinin yetenekleri ve kabiliyetlerine dayalı kişiselleştirilmiş bir gelişim yolculuğu sunuyor.” dedi.

Kentsel Dönüşüm

Editör

İnsan Kaynakları İçerikleri mail: editor@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu