Arşiv

PERYÖN İnsana Değer Ödülleri 2020 Sahipleri Belli Oldu

PERYÖN İnsan Yönetimi Derneği'nin 12 yıldan bu yana düzenlediği PERYÖN İnsana Değer Ödülleri'nin 2020 yılı kazananları belli oldu.

Dünyadaki en kapsamlı insan yönetimi kongrelerinden biri olarak gösterilen 28. PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi bu yıl pandemi nedeniyle online olarak gerçekleşti.

“Maskesiz” sloganıyla gerçekleşen ve 3 gün süren kongre, yerli ve yabancı onlarca konuşmacıyı ağırladı.  Aynı anda 3000’e yakın kişinin online olarak takip ettiği kongrede; iş dünyası için daha iyi bir geleceğin nasıl olması gerektiği konusu masaya yatırılarak, yeni hedeflere ulaşmak için gerekli adımların neler olduğu konuşuldu.

Katılımcılar seçtikleri oturumlara dijital ortamda katılırken sanal olarak standları da gezme fırsatı buldular.

peryon online kongre dijital fuaye

Kongrenin kapanış gününde düzenlenen ödül töreni de, kongre gibi online olarak yapıldı. Düzenlenen online törenle PERYÖN İnsana Değer Ödülleri 2020 kazananları da açıklandı.

PERYÖN İnsana Değer Ödülleri alan firmalar şu şekilde sıralandı;

İnsana Değerde Liderlik – BOİ Başarı Ödülü; Gitti Gidiyor Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Tic. A.Ş.’nin olurken;

12. PERYÖN İnsana Değer Ödülleri 2020 Değer Yaratan Uygulamalar “Çalışan Sağlığı ve Güvenliği” Başarı Ödülü’nü Enerjisa Enerji Üretim A.Ş.,

Değer Yaratan Uygulamalar “İnsan Kaynaklarında Dijital Dönüşüm” Başarı Ödülü’nü Maxion İnci Jant Sanayi A.Ş.,

Değer Yaratan Uygulamalar “İşveren Markası Yönetimi ve Bağlılık” Başarı Ödülü Demir Export A.Ş.,

Değer Yaratan Uygulamalar “Gelişim ve Yetenek Yönetimi” Başarı Ödülü’nü ise Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş. kazandı.

Pandemi nedeniyle zor bir süreçten geçen iş dünyasına yönelik olarak bu sene ilk kez açılan Değer Yaratan Uygulamalar “Zor Zamanlarda Değer Yaratmak” Başarı Ödülü’nü ise Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. aldı.

Pandeminin perde arkasında kriz yönetimi yapıyoruz.”

Ödül töreninde açılış konuşmasını yapan PERYÖN – İnsan Yönetimi Derneği Başkanı Berna Öztınaz; “2008 yılından bu yana düzenlediğimiz PERYÖN – İnsana Değer Ödülleri’ne her yıl başvurular daha çok artıyor ve biz her yıl daha çok heyecanlanıyoruz. Çünkü gelen işler, projeler daha fazla ‘insana değer’ ve ilham verici oluyor. İnsana Değer Ödülleri ile sınırlarımızı kaldırmayı, karşılıklı sürdürülebilir bir iletişim kurarak geleceğe, daha mutlu ve daha demokratik yarınlara hep birlikte ulaşmayı amaçlıyoruz. Bu yıl oldukça zorlu zamanlardan geçiyoruz. Pandeminin perde arkasında kriz yönetimi yapıyoruz. İş dünyası, kurumlar ve çalışanlar için pek çok kavram alt üst oldu, öncelikler yeniden tanımlandı. ‘Sağlık’ iş dünyasının bütün aktörleri için birincil öncelik haline gelirken ‘insan’ öğesi tüm süreçlerin kesiştiği merkez haline geldi. Şirketler mücadeleyi bir adım ileri götürerek ‘insan’ için ‘anlam’ ve ‘değer’ ifade eden müthiş projeler hayata geçirdiler. Bu bakış açısıyla kalıcı olmayı başarabilmiş, yararlı projeler ortaya koymuş birçok finalistimiz var. 12. senemizde yine anlamlı uygulamaları paylaşabildiğimiz, birbirimizden öğrenmeye devam ettiğimiz için mutluyuz. Tüm katılımcıları tebrik ediyoruz” dedi.

1606546661 PERYON Odul Enerjisa Enerji Uretim AS Calisan Sagligi ve Guvenligi Odulu

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu