Atamalar

Seher Poyrazoğlu Yavuz’a Uluslararası Görev

Shell & Turcas Perakende Satışlar Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Seher Poyrazoğlu Yavuz, Shell'in Avrupa, Afrika ve Türkiye’den sorumlu Yakıt Tedarik Zinciri Genel Müdürü oldu.

Petrol ve enerji odaklı yatırım şirketi Shell & Turcas‘ta Perakende Satışlar Pazarlama Müdürü olarak görevini başarıyla sürdüren Seher Poyrazoğlu, Shell’in Avrupa, Afrika ve Türkiye’den sorumlu Yakıt Tedarik Zinciri Genel Müdürü olarak atandı. Mevcut görevini sürdürmeye devam eden Seher Poyrazoğlu Yavuz, yeni görev tanımıyla birlikte eş zamanlı olarak Tüm Avrupa ve Afrika’daki iş geliştirme ekiplerinin de kendisine bağlı olacağı iki görevi birlikte yürütecek.

Seher Poyrazoğlu Yavuz Kimdir?

2003 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun olan Yavuz, 2008 yılında Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişimi ve Yönetimi bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Çalışma hayatına 2003 senesinde Unilever’de başlayan Yavuz, 2005 yılından itibaren Coca-Cola İçecek’te yoluna devam etti.  2007 – 2013 yılları arasında aynı şirkette pazarlama alanında farklı görevler üstlenen Yavuz, 2013 yılından bu yana Coca-Cola’nın Azerbaycan Ülke Pazarlama Direktörü görevini yürüttü. Poyrazoğlu, 2016 yılından beri Shell & Turcas‘ta Perakende Satışlar Pazarlama Müdürü olarak görev yapmaktaydı.

Kentsel Dönüşüm

Editör

İnsan Kaynakları İçerikleri mail: editor@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu