İnsan Kaynakları

Anadolu Sigorta Mobil Platform İle İç İletişimi Güçlendirecek

Anadolu Sigorta, insan kaynakları alanında geliştirdiği “Biz Bize” mobil platform ile şirket içi iletişimi güçlendirmeyi ve çalışanlar arasındaki sinerjiyi artırmayı hedefliyor.

Anadolu Sigorta, şirket içi iletişimi kolaylaştırmak amacıyla “Biz Bize” mobil platformunu hayata geçirdi. Bu platform ile ortak bir buluşma noktası yaratan Anadolu Sigorta, çalışanlar arasındaki sinerjiyi artırmayı ve iletişimi güçlendirmeyi hedefliyor.

“Biz Bize” uygulaması ile her çalışan uygulama üzerinden anlık paylaşımlar yapabilecek, dijital takdir gönderebilecek, kurum içi girişimcilik kültürünü besleyecek, acil durumlarda iletişimi kuvvetlendirecek. Uygulama ayrıca yeni normalin getirmiş olduğu, şirkete giriş rezervasyonları da yapılabilecek. Tüm bu özelliklerin yanında; izin, fazla mesai giriş ve onaylama süreçleri, eğitim portalına erişim ve sağlıklı yaşamı destekleyen çeşitli yeni uygulamaları da platforma dahil edilecek.

Anadolu Sigorta 1. Genel Müdür Yardımcısı Filiz Tiryakioğlu, kurum kültürü çerçevesinde insan kaynakları alanında da dijital dönüşümle yeni yaklaşımlar geliştirdiklerini belirtti.  Ayrıca Tiryakioğlu şunları kaydetti: “Uzaktan çalışma bize kurumlarda iç iletişimin yaşamsal bir önemde olduğunu bir kez daha gösterdi. Günümüzde şirketlerdeki sürdürülebilir başarının sırrı, güncel stratejiler ve yenilikçi kurumsal teknolojilerle çalışanları desteklemekten geçiyor. ‘Biz Bize’ mobil uygulamamız tam da bu noktada insan kaynakları süreçlerini kolaylaştıran ve iç iletişimimizi destekleyen bir dijital dönüşüm projesi olarak hepimizin hayatına yenilik katıyor. Bu uygulama ile birlikte uzaktan çalışma sisteminde de, ortak çalışma kültürümüz çok daha etkin hale geliyor. Güçlü olan iletişimimiz sayesinde iş birliklerimizi daha da artırarak, yeni buluşma noktamızda ortak bir sinerjiyle ve keyifle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

Sağlıklı Ve Sürekli İletişim

Tiryakioğlu, iletişimi sağlıklı ve sürekli kılabilmek için çalışanların kullanıcı alışkanlıklarını da düşündükleri “Biz Bize” mobil uygulamasının, zaman ve mekandan bağımsız olarak her an ve her yerden erişime açık olduğunun altını çizdi. Ayrıca platformun sürekli etkileşim sağlaması ve güncellemelerden anlık haberdar etme özelliği sayesinde ekip içinde iletişimi daha güçlü bir şekilde sürdüreceklerini belirtti.

Kentsel Dönüşüm

Editör

İnsan Kaynakları İçerikleri mail: editor@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu