İnsan Kaynakları

AvivaSA İnsan Kaynakları’na Mükemmellik Ödülü

AvivaSA Brandon Hall Group tarafından düzenlenen “2020 İnsan Kaynakları Mükemmellik Ödülleri”nde, “DSF 2.0 Oryantasyon ve Eğitim Programı” ile altın ödüle layık görüldü.

AvivaSA insan kaynaklarının “AvivaSA DSF 2.0 Oryantasyon ve Eğitim Programı” Brandon Hall Group “2020 İnsan Kaynakları Mükemmellik Ödülleri, “Yetenek Kazanımı ve Mükemmellik Ödülleri” başlığında altın ödüle layık görüldü.

Şirketin ödüle layık görülen, direkt satış ekibinde, işe yeni başlayan çalışanları için uyguladığı oryantasyon ve mesleki gelişim modeli “AvivaSA DSF 2.0 Oryantasyon ve Eğitim Programı” kapsamında, işe yeni başlayan AvivaSA’lılar, müşteri deneyimine uygun nitelikte hizmet sağlayabilmek için, uygulama bazlı bir oryantasyon ve öğrenme sürecine tabi tutuluyor. Gelişim süreci olarak kabul edilen bu dönemde çalışanlara, farklı öğrenme aktiviteleri uygulanmasının yanı sıra, sınıf içi ve online eğitimler veriliyor, işbaşında yöneticileri tarafından gözlemlenerek gelişim planlamasına dahil ediliyorlar.

AvivaSA İnsan Kaynağına Yatırıma Devam Edecek

AvivaSA’nın “2020 İnsan Kaynakları Mükemmellik Ödülleri”nde altın ödüle layık görülmesi ile ilgili bilgi veren AvivaSA İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Burak Yüzgül “AvivaSA olarak çalışanlarımıza yatırımı öncelikli hedeflerimiz arasına koyduk. Mutlu ve aldığı hizmetten tatmin olmuş müşterinin ancak mutlu ve donanımlı çalışanla sağlanacağının farkındayız. Bu amaçla, mevcut çalışanlarımızın yanı sıra, aramıza yeni katılan çalışma arkadaşlarımızın eğitim ve oryantason süreçlerine de bu bakış açısıyla yaklaşıyoruz. AvivaSA’nın sektörün okulu yakıştırmasını almasının nedeni çalışanlarının gelişimine verdiği önemle başlıyor. Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için çalışanlarımızın mesleki bilgisi yüksek ve şirket standartlarımıza uygun bir müşteri deneyimi sağlamasını önemsiyoruz. Bu amaçla çalışanlarımızın eğitim ve gelişimleri için yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu