AvivaSA Tiyatro Kulübü Fark Yaratıyor

İnsanların Hayatlarına Dokunmak” amacıyla yola çıkan, emeklilik ve hayat sigortası şirketi AvivaSA’nın Tiyatro Kulübü, “Çocukların Gülümsemesi Bi’Başka” sloganıyla sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor.

AvivaSA Tiyatro Kulübü, Kansersiz Yaşam Derneği’nin Şişli Etfal Hastanesi Çocuk Onkoloji servisinin yeniden yapılanması projesine; sahneledikleri oyunlar ve düzenlediği etkinliklerle katkıda bulundu. Kanserli çocukların ve annelerinin motivasyonunu yükseltmek ve çocukların daha iyi koşullarda tedavi edilmelerini sağlamayı amaçlayan Kulüp, daha önce de, “Karmakarışık” adlı oyunuyla, Yeditepe Üniversitesi’nin kurumsal sosyal sorumluluk projelerine destek sağlamıştı.

Tiyatro Oyunu, şirket içi kahvaltılar ve İstanbul maratonu katılımı
AvivaSA Tiyatro Kulübü üyeleri, amaçlarının, bu proje çerçevesinde, yenilenen servisin oda maliyetlerini karşılayacak maddi desteği toplamak şeklinde özetleyerek, şunları söylediler: “Tiyatro oyuncusu ve yönetmeni Ali Altuğ yönetmenliğinde hazırlandığımız Moliere’in “Cimri” oyunuyla, ilk kez 10 Aralık 2016’da sahneye çıkarak; 300 kişinin doldurduğu salonda, hem oyunumuzu sergileme hem de projeye gelir elde etme mutluluğunu yaşadık. Ayrıca AvivaSA çalışanları, oyunlarımızı desteklemenin yanı sıra; düzenledikleri şirket içi kahvaltısı ve İstanbul Maratonu’na katılım etkinliklerinden topladıkları bağışlarla, projeye ikinci bir destek sağladılar. Sonuçta bu 3 organizasyondan elde edilen bağış geliriyle, toplamda bir oda maliyetinin karşılanmasını sağlamış olduk.”

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu