İnsan Kaynakları

Burger King Müşterileri Aracılığıyla Çalışanlarına Teşekkür Etti

Burger King hazırladığı yeni kampanyasında ,müşterileri aracılığıyla çalışanlarına seslenerek teşekkür etti.

Koronavirüs pandemisidöneminde sağlık çalışanlarının ardından en özveriyle çalışan meslek grupları arasında kuryeleri ve lojistik çalışanlarını gösterebiliriz. Bu çalışanlar, salgının başlangıcından beri çoğu insan evlerinde otururken sağlıklarını riske atarak durmaksızın siparişleri teslim ettiler. Hem de omuzlarında salgın öncesindeki döneme göre daha ağır bir yük vardı.

Bu dönem sürecinde kuryeleri olan e-ticaret veya yiyecek sektöründe yer alan birçok marka çalışanlarına teşekkür etmek için reklam veya farklı iletişim çalışmalarında bulundu. Çalışanlarına teşekkür eden markaların arasına Burger King’de girdi ancak daha farklı bir yöntemle.

Burger King, çalışanlarına olan minnettarlığını göstermek için müşterilerinden şirketin uygulaması aracılığıyla sipariş verirken ekip üyeleri için teşekkür mesajları bırakmalarını rica etti. Bunun sonucunda da üç günde 5.100’den fazla mesaj toplandı.

“Evinizden Bizimkine” adı verilen kampanya kapsamında toplanan bu teşekkür mesajları, çalışanların vardiyaları boyunca görmeleri için restoranların içerisindeki sipariş kiosklarının ve dijital menü panolarının çoğunda gösterildi. Belirtilene göre bu mesajlar, 29 Mayıs’a kadar 6.800 Burger King restoranında sergilenecek.

Kentsel Dönüşüm

Ilaydag

İş hayatı ve insan kaynakları ile ilgili çok çeşitli içerikler

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu