CFO Summit 2016 İçin Geri Sayım

Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin finans departmanlarını yöneten CFO’lar, Data Expert ve Fortune Türkiye işbirliği kapsamında BMI organizasyonunda bir araya geliyor.

Ana sponsorluğunu Turkcell ve Albaraka Türk Katılım Bankası’nın üstlendiği Zirve, 18 Şubat Perşembe günü Conrad Hotel Istanbul Bosphorus’da 09:00 – 18:30 saatleri arasında gerçekleşecek. Conrad Hotel Istanbul Bosphorus’ta düzenlenecek olan Zirve’de “CFO Fonksiyonunun Bugünü ve Geleceği” tartışılacak. 

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran Symes’in açılış konuşmasını yapacağı CFO Summit 2016’da, IMF Türkiye Daimi Temsilcisi Srikant Seshadri, İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan, Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Nas, KPMG Türkiye Başkanı Ferruh Tunç, Turkven Private Equity Partnerı Ali Nalbantoğlu ve daha birçok önemli isim konuk konuşmacı olarak yer alacak. Zirve’de “Türkiye’nin En Etkin 50 CFO’su” ödülleri de özel bir tören ile sahiplerine takdim edilecek.

Türkiye’nin büyük şirketleri arasında yer alan Turkcell, Albaraka Türk, Türk Hava Yolları, PepsiCo, Tofaş-Fiat, Vodafone Türkiye, Koton, HP Türkiye, Boyner Grup, Şişecam, DeFacto, Huawei Türkiye, SAP Türkiye, Detaysoft, VeriFone Türkiye, DRD Filo Kiralama, Doğan Online ve Erdemir Grubu’nun CFO’ları ve üst düzey yöneticilerinin konuşmalarıyla yer alacağı Zirve’de; finans-bankacılık sektöründe çalışan orta ve üst düzey yöneticiler; ekonomi, finans alanında uzman akademisyenler; ekonomi, finans alanında uzman basın mensupları; finans yöneticileriyle sıkı iş ilişkisi içerisinde bulunan yönetim danışmanları; önde gelen ekonomist, stratejist ve sektör duayenleri yer alacak.

Türkiye’nin En Etkin 50 CFO’su Belirlendi

Kapsamlı bir araştırma metodolojisiyle Türkiye’nin en büyük 1500 firmasının CFO’ları üzerinden gerçekleştirilen altı aylık araştırmada; şirketlerin finansal performansları ve bireylerin kritik CFO başarı kriterlerindeki performansları danışma kurulu tarafından incelenerek, En Etkin 50 Finans Yöneticisi belirlendi. “Türkiye’nin En Etkin 50 Finans Lideri / En Güçlü 50 CFO” araştırmasıyla belirlenen liderler ödüllerini CFO Summit 2016’da alacak.

İLGİLİ HABERLER 

 

Etiketler

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı