İnsan Kaynakları

ÇiçekSepeti Evde Çalışmak İsteyenlere Destek Veriyor

ÇiçekSepeti.com, koronavirüs salgını sürecinde aile bütçesine destek olmak için evden üretim yapan kişilere ürünlerini ÇiçekSepeti‘nde satma imkanı sunma kararı aldı.

Son günlerde koronavirüs salgını sebebiyle birçok çalışan ücretsiz izne çıkarıldı veya maaşları kesintiye uğradı. Bu dönemden maddi olarak etkilenen ve evde kendi imkanlarıyla yaptığı ürünleri satmak isteyen kişilere ÇiçekSepeti’nden iyi haberler var.

ÇiçekSepeti.com, evinde üretim yaparak aile bütçesine katkıda bulunmak isteyenlere kapılarını açıyor. Bir iş yeri bulunmaksızın ticari faaliyet gösteren kişilere, evlerinde ürettikleri ürünleri ÇiçekSepeti’nde satma imkanı sunuyor.

Konuya ilişkin konuşan ÇiçekSepeti CEO’su Emre Aydın, “Son dönemde koronavirüs salgını nedeniyle e-ticaret sitelerine ilgi arttı. Biz de bu süreçte evden üretim yapan girişimcilere destek olmak istedik. Bu amaçla, kanunen evden yapılıp satılması uygun olmayan ürünler ve ikinci el ürünler dışında kalan tüm kategorilerde satış yapma olanağı sunmaya karar verdik. Bize başvuran girişimcilerin taleplerini hızla değerlendirip satış imkanı sunacak, ayrıca ilk 3 ay komisyon bedeli almayacağız” dedi.

Kentsel Dönüşüm

Ilaydag

İş hayatı ve insan kaynakları ile ilgili çok çeşitli içerikler

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir Yorum

  1. Selamlar. Evde kuklalar ve oyuncaklar dikmekteyim, kumas elyaf icleri birkismininda ici yündur,yikanabiliyor . Cocuklara zararsiz urunler nasil satis yapabilirim cicek sepetinde?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu