İK Yöneticileri İAÜ Öğrencileriyle Buluştu

İstanbul Aydın Üniversitesi, Türkiye’nin önde gelen firmalarının İnsan Kaynakları yöneticilerini, Florya Yerleşkesi’nde düzenlediği ‘Kariyer Fuarı’nda ağırladı. 

İAÜ Kariyer Merkezi tarafından düzenlenen fuara aralarında Colin’s, Loft, Gülaylar, DHL, Secret TV, LIV Hospital, Ataköy Hastanesi gibi firmaların bulunduğu 80 firma katıldı.

Organizasyonda, İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencileri ile bir araya gelen insan kaynakları yöneticileri, kurumlarının İK politikalarını anlatarak iş ve staj imkanları hakkında bilgi verdi. 

Fuar ile ilgili konuşma yapan İAÜ Kariyer Merkezi Müdürü Sözer Kırca, “Her sene bu fuar neticesinde onlarca öğrencimiz hem staj hem de iş imkanı yakalıyor. Bu sene de aramızda birçok firma var. Sağlık sektöründen, üretimden, hizmet sektöründen, otellerimiz burada, çağrı merkezleri, lojistik şirketleri, gümrük şirketleri, finans kuruluşları fuarımızda öğrencilerimizle ilgileniyor. Bu fuarda çeşitli kulüplerden ya da gönüllü olarak 120 öğrencimiz de çalışıyor. Bu öğrencilerimizden iş imkanı yakalayanlar da oluyor.” dedi.

İşte İAÜ Kariyer Fuarı’ndan görüntüler;

 

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu