İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Meslek Derneği İzmir’de İkinci Temsilciliğini Açtı

İnsan Kaynakları Meslek Derneği (İKMD) ikinci temsilciğini İzmir’de açtı. Önümüzdeki süreçte hem çalışma hayatında hem de sektörde etki alanını daha da genişletmeyi hedefleyen İKMD, iki yıl içinde Türkiye’nin 11 büyük şehrinde temsilcilikler açmayı planlıyor.

2013 yılında kurulan İnsan Kaynakları Meslek Derneği (İKMD)’nin 2023 yarısı itibariyle 300’e yakın bireysel ve kurumsal üyesi bulunuyor.

İKMD Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda MAN Türkiye A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi ve İnsan Kaynakları Direktörü olan Mustafa İskifoğlu, açılış töreninde yaptığı konuşmada; derneğin amaçlarını, İzmir’de açtıkları ikinci temsilciliklerinin önemine vurgu yaparak, şunları söyledi:

“İnsan kaynakları yönetimi, günümüz iş dünyasında çok stratejik bir öneme sahip. Çünkü insan kaynakları, şirketlerin en değerli varlıklarını yani insanı temsil eder. Bu nedenle, insan kaynakları yönetimi alanında bilgi ve deneyim paylaşımının önemini vurgulamak, meslektaşlarımızla dayanışma içerisinde, bulunduğumuz şirketlere katkıda bulunmak, iş yaşamına etkili önerilerde bulunmak amacıyla derneğimizi kurduk. İzmir’de açtığımız ikinci temsilcilik ile bölgedeki insan kaynakları profesyonellerinin İKMD’nin güçlü ve geniş iletişim ağı ile bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulunmasını ve güzel şehrimiz İzmir’in çalışma hayatında etkin rol almasını hedefliyoruz. İzmir pek çok açıdan önemli bir şehir olmasının yanında, aynı zamanda sanayi ve üretim alanındaki güçlü şirketlere ev sahipliği yapan bir kent. Dolayısıyla İzmir’in yeni temsilcilik için önemli adres olduğuna inanarak, burada ikinci temsilciliğimizi açtık.”

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu