İnsan Kaynakları

İş Bankası İnsan Kaynakları Uygulamaları’na Ödül

Türkiye İş Bankası, alanında sektörün önde gelen uluslararası ödül programlarından olan “Brandon Hall Human Capital Management Excellence 2021 Ödülleri”nde dört altın, bir bronz olmak üzere beş ödüle layık görüldü.

İş Bankası insan kaynakları alanında fark yaratan uygulamalar ile “Brandon Hall Human Capital Management Excellence 2021 Ödülleri”nde 5 farklı dalda ödüle layık görüldü. Banka Bilgi Teknolojileri süreçlerindeki sistem uzmanları seçiminde kullanılan değerlendirme uygulamaları, dış ticaret gelişim programı, doğrudan satış ekiplerinin teknik bilgi ve satış yetkinliklerinin artırılması, satış ekibi yöneticilerinin yönetim becerilerinin desteklenmesine ilişkin programlar ve Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) hakkındaki e-eğitim programı ile ödül aldı.

Altın ödül getiren uygulamalar; “Yetenek Kararlarına Rehberlik Eden Değerlendirme Uygulamalarında En İyi İlerleme” kategorisinde bilgi teknolojileri sistem uzmanlarının seçimi, “Yetkinlik ve Yetenek Gelişiminde En İyi İlerleme” ile “Öğrenme Programında En İyi Sonuçlar” kategorilerinde dış ticaret gelişim programları, “En Yenilikçi Satış Eğitimi” kategorisinde satış ekiplerine yönelik gelişim programları oldu. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) hakkında oyun bazlı öğrenme çözümlerinin kullanılması ve e-eğitim programının uygulama sonuçları da “Yasal Zorunluluk Eğitimlerinde En İyi İlerleme” kategorisinde bronz ödül aldı.

İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ozan Gürsoy, Bankanın, eğitim ve gelişim uygulamalarıyla dünya çapında ödüle layık görülmesinden mutluluk duyduklarını belirtti.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu