İnsan Kaynakları

Kalyon Holding Çalışanlarından Patili Dostlara Anlamlı Destek

Kalyon Holding çalışanları 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü vesilesiyle patili dostlar için anlamlı çalışmalara imza attı.

Kalyon Holding iştiraki Kuzey Marmara Otoyolu tarafından hayata geçirilen Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi Dilovası’nda tam kapsamlı olarak hizmete açılırken, Kalyon PV ise Ankara’da Adile Abla Engelli Hayvan Barınağı’na konteyner temin etti ve güneş paneli kurulumu gerçekleştirdi.

Kalyon Holding’in daha önce kurulmasına öncülük ettiği, Dilovası’nda bulunan Kuzey Marmara Otoyolu (KMO) Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi de, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’nde, anaokulu ve ilkokul öğrencilerinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikle birlikte tam kapsamlı hizmet vermeye başladı.

Ankara’da ise Kalyon PV tarafından Adile Abla Engelli Hayvan Barınağı’na konteyner temin edilerek; barınağın enerji ihtiyacını karşılamak üzere güneş panelleri kurulumu yapıldı.

Holding çalışanlarından oluşan KalyonBiz gönüllüleri 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü vesilesiyle ‘Onlar Bize Emanet’ söylemiyle keyifli bir etkinlik gerçekleştirdi. Etkinlik kapsamında; Kalyon Holding çalışanları, evlerindeki ikinci el satışına uygun kıyafetten kitaba her türlü eşya ile mama bağışlarını, Göktürk Hayvan Sevenler Derneği Barınma Alanı’na teslim etti. Dernek tarafından Pati Dolap mağazasında ikinci el satışı yapılmaya başlanan eşyalardan elde edilecek gelir, buradaki patili dostların yaşam kalitesine katkı sunmak üzere değerlendirilecek. Kalyon Holding çalışanları ayrıca, Üsküdar Belediyesi Geçici Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’ni de ziyaret ederek hem can dostlarımızla keyifli bir gün geçirdi hem de merkeze mama ve kulübe bağışında bulundu.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu