İnsan Kaynakları

Opet Fuchs Bayi Satış Temsilcileri Antalya’da Buluştu

Madeni yağ firması Opet Fuchs, Nisan ayında bayi satış temsilcileri ile Antalya Regnum Carya Golf and Spa Resort’ta bir araya geldi. “Birlikte çok daha güçlüyüz” sloganı ile düzenlenen toplantıya Türkiye’nin dört bir tarafından Opet Fuchs endüstriyel ve otomotiv bayileri katılım gösterdi. Toplantıda, 5,10 ve 20 yıldır görevini sürdüren satış temsilcileri kıdem ödüllerini Opet Fuchs Genel Müdürü ve Grup Müdürlerinin elinden aldı.

170 katılımcıyla düzenlenen toplantının ikinci bölümünde çalışanlara Mehmet Kocabaş tarafından ‘Kazanan Takımın Dinamikleri’ çalıştayı verildi. Toplantının son bölümünde ise Otomotiv Satışlar Grup Müdürü Erçin Bıyık ve Endüstriyel Satışlar Grup Müdürü Ahmet Oral, sektöre ait güncel bilgileri katılımcılara aktardı.

Toplantı dışındaki zamanı futbol ve tavla turnuvası yaparak değerlendiren katılımcılar, eğlenceli vakit geçirdi. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği futbol turnuvası açık çim pistinde gerçekleşirken, bileğine güvenenler katılımcılar ise yeteneklerini tavla turnuvasında gösterdi.

İşte Antalya’da düzenlenen etkinlikten renkli kareler;

Opet Fuchs antalya da toplanti2443455

Opet Fuchs antalya32432

Opet Fuchs 456654

Opet Fuchs3651451

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu