İnsan Kaynakları

Pegasus İnsan Kaynaklarına Uluslararası Ödül

Pegasus Hava Yolları, uluslararası araştırma ve analiz firması Brandon Hall Group tarafından düzenlenen insan kaynakları yönetimi mükemmeliyet ödülleri kapsamında, iki ödül kazandı.

Pegasus Hava Yolları, Brandon Hall Group tarafından düzenlenen İnsan Kaynakları Yönetimi Mükemmeliyet Ödülleri (Human Capital Management Excellence Awards) kapsamında 2 ödül birden kazandı. “Yüksek Performans Kültürünün Yaratılması” kategorisinde Altın ödül almaya hak kazanan Pegasus, “Yetenek Stratejisi Oluşturmada En İyi Gelişim Gösteren Şirketler” kategorisinde ise “Entegre Yetenek Yönetimi Stratejisinin Güçlendirilmesi” başlığı ile Gümüş ödül almaya hak kazandı. Ödül töreni dünyanın önde gelen şirketlerinin katılımıyla 5 Şubat 2020 tarihinde düzenlenecek.

Pegasus Hava Yolları İnsan Kaynakları Departmanı olarak son iki yılda uluslararası platformda 5. kez ödül aldıklarını belirten Pegasus Hava Yolları İnsan Kaynakları Direktörü Dilara Oğur, “Pegasus’un başarısını sürdürülebilir kılacak yenilikçi insan kaynakları uygulamalarımızı titizlikle ve özveriyle sürdürüyor, birlikteliğimizi güçlendirerek bizi geleceğe taşıyacak stratejilerimizi yüksek performans kültürüyle pekiştiriyoruz. Bu kapsamda, dünyanın en prestijli kurumlarından biri olan Brandon Hall Group tarafından layık görüldüğümüz Altın ve Gümüş ödüller bizim için büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı.” dedi.

Kentsel Dönüşüm

Editör

İnsan Kaynakları İçerikleri mail: editor@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu