Prens William Ve Kate Middleton İnsan Kaynakları Uzmanı Arıyor

Kate Middleton ve eşi Prens William insan kaynakları uzmanı almak için iş ilanı yayınladı.

Kendini kral gibi hisseden yöneticilerle çalışmak zordur. Peki gerçekten bir kral varisi ile çalışmak nasıl bir duygudur? Eğer bu duyguyu merak ediyorsanız bu haber ilginizi çekebilir. Galler Prensi William ve eşi Kate Middleton St. James’s Saray’ında kendileri için çalışacak bir insan kaynakları uzmanı aradıklarını duyurdu. İşe alınan insan kaynakları çalışanı aynı zamanda Prens Charles ve eşi Camilla içinde hizmet verecek. İşe alınacak uzman saraydaki işe alımlardan ve çalışan ilişkilerinden sorumlu olacak. Saray gibi bir iş yerinde çalışmak isteyen adaylar 15 Ağustos’a kadar kraliyet sitesinden başvurularını gerçekleştirebilecekler.

İlandaki Bazı Detaylar

Yayınlanan ilanda herhangi bir maaş belirtilmezken, doğum iznini de içine alan kapsamlı bir sözleşme adayları bekliyor. İlanda insan kaynakları uzmanının işe alımları yapacağı, İK raporlamaları dahil tüm genel insan kaynakları hizmetlerinin kendisinden bekleneceği belirtiliyor.

Güçlü çalışan ilişkileri olan, deneyimli, çalışanlara koçluk yapabilecek, organizasyonun gelişimine katkıda bulunacak bir aday aranmaktadır. Ayrıca bu pozisyon için İK süreçlerine son derece hakim ve teknik bilgisi yüksek adaylarda aranan ilk özelliklerden.  Mükemmel iletişim ve organizasyon beceriler, her seviyedeki personelle ilişki kurma yeteneği ve gizlilikle birden fazla görevi yönetme yeteneği, bu pozisyon için kritik bir öneme sahip.

 

Etiketler

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı