Prens William Ve Kate Middleton İnsan Kaynakları Uzmanı Arıyor

Kate Middleton ve eşi Prens William insan kaynakları uzmanı almak için iş ilanı yayınladı.

Kendini kral gibi hisseden yöneticilerle çalışmak zordur. Peki gerçekten bir kral varisi ile çalışmak nasıl bir duygudur? Eğer bu duyguyu merak ediyorsanız bu haber ilginizi çekebilir. Galler Prensi William ve eşi Kate Middleton St. James’s Saray’ında kendileri için çalışacak bir insan kaynakları uzmanı aradıklarını duyurdu. Doğum izninde olan bir çalışanın yerine geçici süreyle vekalet edecek, Prens Charles ve eşi Camilla için de hizmet verecek insan kaynakları uzmanı saraydaki işe alımlardan ve çalışan ilişkilerinden sorumlu olacak.

İlandaki Bazı Detaylar

Yayınlanan ilanda herhangi bir maaş belirtilmezken, işe kabul edilme halinde kapsamlı bir sözleşme adayları bekliyor. İlanda insan kaynakları uzmanının işe alımları yapacağı, İK raporlamaları dahil tüm genel insan kaynakları hizmetlerinin kendisinden bekleneceği belirtiliyor.

İnsan ilişkileri güçlü, insan kaynakları alanında deneyimli, çalışanlara koçluk yapabilecek, organizasyonun gelişimine katkıda bulunacak bir aday aranıyor.

Sarayda görev alacak insan kaynakları uzmanı pozisyonu için aranan en önemli özellik ise mükemmel iletişim ve organizasyon becerileri. İlanda her seviyeden personelle iletişim kurabilme yeteneği, sürekli motive bir şekilde birden fazla görevi yönetme yeteneği aranan koşullar arasında yer alıyor.

Etiketler

Editör

İnsan Kaynakları İçerikleri mail: editor@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı