Sigorta Cini, Namık Kemal Üniversitesi Öğrencileriyle Buluştu

Perakende sigorta mağaza zinciri Sigorta Cini  Namık Kemal Üniversitesi – Hayrabolu Meslek Yüksek Okulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü öğrencileriyle bir araya geldi. 

İlk ayağını Kocaeli Üniversitesi Kandıra Meslek Yüksekokulu Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü ile gerçekleştiren Sigorta Cini, sektörde kariyer yapmak isteyen öğrencilere yol gösteriyor. Sigortacılık bilincini geliştirmek ve sektöre katkı sağlamak amacıyla hayata geçirilen proje kapsamında başarılı öğrencilere staj imkanı da sağlanacak.

‘Öğrencilere rol model olmayı hedefliyoruz’

Her geçen gün gelişen ve büyüyen sigortacılık sektöründe öncü adımlar atmaya devam edeceklerini belirten Sigorta Cini CEO’su Pieter-Bas Vos, konu hakkında şunları söyledi: “Sigorta Cini olarak kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle bu projeyi hayata geçiriyoruz. Meslek Yüksek Okulları’nda okuyan öğrencilere rol model olmayı hedeflediğimiz bu proje sayesinde sektör ve sektörün gelecekteki temsilcileri arasında bir köprü görevi görüyoruz. Aynı zamanda başarılı öğrencilere staj imkanı da sağlayacağız.”

 

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu