TAV İnşaat’tan Çalışanlarına Fark Yaratan Eğitim

Havalimanı inşaat şirketi TAV İnşaat, kurumsal birikim ve tecrübelerini düzenlediği eğitimlerle çalışanlarına aktardı. Çalışanlarının bireysel gelişimlerini desteklemek amacıyla İstanbul, Riyad, Dubai, Abu Dabi ve Cidde’de eğitim seminerleri düzenleyen TAV İnşaat’ın eğitimlerine 37 farklı milletten 1300’den fazla yönetici ve çalışanı katıldı.

TAV İnşaat, “Building Together” (Birlikte İnşa Etmek) adını verdiği eğitimler kapsamında, havalimanı inşaatının başlangıcından teslime kadar bütün süreçlerini en ince ayrıntısına kadar yönetici ve çalışanlarına aktardı.

TAV İnşaat İnsan Kaynakları Departmanı ve TAV Akademi işbirliğiyle bugüne kadar düzenlenen eğitim seminerlerinde toplam 5600 saat eğitim verildi. Eğitimlerde düzenlenen atölye çalışmaları sonunda çalışanların geri bildirimleri dikkate alınarak takım çalışması, inovasyon, etkin iletişim gibi kişisel gelişim eğitimleri de programa dahil edildi.

Eğitimler hakkında bilgi veren TAV İnşaat Genel Müdürü Ümit Kazak, “TAV İnşaat olarak, sektörün en prestijli yayınlarından Engineering News Record tarafından son iki yıldır dünyanın en büyük havalimanı inşaat şirketi seçildik. Büyük olmaktan daha önemli olan sürdürülebilir bir iş modeline sahip olmaktır. Bunun için de öncelikle insana yatırım yapmak; çalışanlarımızın mutluluğu ve gelişimini sağlamamız gerekiyor. Şirketleri ayakta tutan en önemli sermayeleri çalışanlarıdır ve onların sahip olduğu entellektüel birikimdir. Bu nedenle TAV olarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörün son gelişmeleri ve gelecek trendleri hakkında yöneticilerimiz ve çalışanlarımız için eğitimler düzenliyoruz. Bununla birlikte, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerine katkıda bulunmaya çok önem veriyor ve her türlü eğitim konusunda onları destekliyoruz.” dedi.

 

 

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu