İnsan Kaynakları

Uluslararası İnsan Kaynakları Konferansı İstanbul’da Gerçekleşecek

2021'de İstanbul'da gerçekleşecek Uluslararası İnsan Kaynakları Konferansı için Cumhurbaşkanlığı hazırlıklarına başladı.

Uluslararası İnsan Kaynakları Konferansı projesi geçtiğimiz günlerde ASEAN’da (Güneydoğu Asya Uluslar Birliği) kabul edildi. Bu konferansla birlikte Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’nin kamu, özel sektör ve akademi camiasının insan kaynakları profesyonellerini, uluslararası düzeyde bir araya getirerek tecrübe paylaşımını hedefleniyor.

Proje kapsamında Uluslararası İnsan Kaynakları Konferansı İstanbul 2021’de düzenlenecek. ASEAN üye ülkeleri ve dünyanın pek çok farklı yerinden gelen katılımcıların bir araya getirileceği zirvede, insan kaynakları konusunda en iyi uygulamaların ve güncel gelişmelerin paylaşıldığı uluslararası bir bilgi platformu oluşturulması planlanıyor.

Konferansta koronavirüs salgını sürecinde tüm dünyanın farklı şekillerde tecrübe ettiği “yeni insan kaynakları” konusunda da bir platform oluşturulacak.

Koronavirüs Platformu kapsamında, bu alanda uygulanacak politikalar, modeller ve hedefler belirlenecek. Konferansta ayrıca, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından özel, kamu ve sivil toplum kuruluşlarına insan kaynakları uygulamaları ve projeleri açısından ulusal ve uluslararası düzeyde başarı ödülleri verilecek.

Kentsel Dönüşüm

Ilaydag

İş hayatı ve insan kaynakları ile ilgili çok çeşitli içerikler

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu