İnsan Kaynakları

Yeni Normal’de Çalışan Deneyimi Nasıl Olacak?

“Yeni Normal’in Çalışan Deneyimi” XCO’20 Online EX Day’de masaya yatırılacak.

Marketing Türkiye tarafından müşteri deneyimini tasarlamak, yönetmek ve nasıl doğru kullanılacağı konusunda vizyon yaratmak amacıyla beş yıldır düzenlenen Deneyim Tasarımı ve Yönetimi Zirvesi XCO, bu yıl salgın nedeniyle online’a ortamda bir zirve serisi ile sektörün öncüleriyle birlikte katılımcıları ağırlıyor.

8 Mayıs Cuma günü “Yeni normal ve müşteri deneyimi” temasıyla ilki gerçekleştirilen ve oldukça ilgi gören konferans serisinin ikincisinin teması özellikle pandemi sonrasında sıkça tartışılan ve aksiyonların oldukça merak edildiği “Yeni Normal’in Çalışan Deneyimi” olacak.

24 Haziran’da gerçekleşecek XCO’20 Online EX Day’de yeni dönem iş yapış biçimleri ve çalışan deneyiminin nasıl etkilediği tartışmaya açılacak. İş dünyasının bu süreci doğru yönetip yönetemediği, çalışan deneyiminde çalışanların yolculuğunun nasıl tasarlandığı, iş dünyasının çalışan deneyimiyle ilgili planlarının ne olduğu alanında uzman isimlerle Deneyim Tasarımı ve Yönetimi Zirvesi XCO’20 Online kapsamında gerçekleştirilen “EX Day” kapsamında konuşulacak.

Marketing Türkiye ve Userspots işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan zirvenin destekçileri arasında PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, SAP, Yapı Kredi, GittiGidiyor, McDonald’s, Deloitte Türkiye, Arnica, Arçelik ve Linkedtips yer alıyor…

Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik 24 Haziran Çarşamba günü Marketing Türkiye YouTube hesabından canlı olarak izlenebilecek.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu