Yıldız Holding’den 15 Temmuz Şehitlerinin Yakınlarına İş İmkanı

15 Temmuz darbe girişimi sonrası yaptığı her açıklama ile ülke ekonomisine destek çağrısında bulunan Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker, 5 Ağustos’ta Twitter hesabından, 15 Temmuz demokrasi şehitlerinin birinci derece yakınlarına Yıldız Holding bünyesinde öncelikli olarak iş imkanı sağlanacağını duyurmuştu. Murat Ülker’in yaptığı paylaşımın ardından Yıldız Holding kurumsal sitesinde de bir bilgilendirme mesajı yayınlandı.

Murat Ülker, Twitter hesabı üzerinde yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer vermişti:
 
“Sivil demokrasi şehitlerimizin ilk derece yakınlarına destek olmak için işe alımda öncelik vermek istiyorum. Başvuru ve detay için @Yildiz_IM “
 
Yıldız Holding’den Açıklama
Murat Ülker’in yaptığı paylaşım ardında Yıldız Holding’in sitesinde konu ile ilgili bilgilendirme mesajı yayınlandı. Açıklamada, “Şehitlerimizin birinci dereceden aile fertlerinden ihtiyacı olan bir kişiyi, ülkemiz genelindeki Yıldız Holding’e bağlı şirketlerimizde istihdam etmeyi sorumluluk olarak görüyoruz. Başvurularınız ihtisaslarınıza uygun iş kollarındaki müsait pozisyonlar için liyakat esasına göre değerlendirilecek ve önceliklendirilecektir. Sizi ailemizde görmekten memnunluk duyacağız.İlgilenenlerin, İçişleri Bakanlığı listesindeki tespit, nüfus bilgileri ve özgeçmişleri ile insankaynaklari@yildizholding.com.tr adresine başvurmaları yeterlidir.” denildi.
İşte Yıldız Holding kurumsal internet sitesi üzerinden yapılan o açıklama;
 

Etiketler

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı