Elon Musk Yöneticilerine Sert Talimat Gönderdi

Dünyanın en zengin iş insanlarından Elon Musk, yöneticilerine gönderdiği sert talimatlar ortaya çıktı.

Elon Musk yöneticilerine sert talimat gönderdi. Tesla ve SpaceX’in kurucusu Elon Musk, yöneticilerine gönderdiği sert talimatlarıyla gündemde. Sert talimatların yer aldığı e-posta CNBC tarafından yayınlandı.

Musk’ın Tesla çalışanlarına gönderdiği metinde, bizzat Musk’tan gelen talimatları alan yönetici ve müdürlerin izlemesi gereken yol haritası da paylaşıldı.

Gereğini yapmazsanız istifa edin

Habere göre, Elon Musk’ın yöneticilerine kendisinden gelen talimatlarla ilgili 3 seçenek sundu: “Öncelikle eğer bir yönetici benim talimatlarım ya da önerime karşı çıkıyorsa buna itiraz edebilir çünkü ben de bazen hatalı olabilirim. Aksi takdirde yönetici ve müdür bu talimatı uygulamak zorunda. Eğer bu ikisini yapmazlarsa o müdür ve yöneticiden hemen istifa etmesi istenecektir”

Elon Musk, konuyla ilgili başka bir açıklama yapmadı.

Müzik tek kulaklıkla dinlenebilir

Öte yandan CNBC’nin yayınladığı bir diğer e-postada ise Musk’ın iş yerinde kulaklıkla müzik dinleme konusundaki talimatları yer alıyor. Ekim ayının başında gönderilen bu yazışmada ise, “Çalışma ortamını daha keyifli kılmak için ufak dokunuşları destekliyorum ve dolayısıyla güvenlik sebepleriyle tek bir kulaklıkla çalışanlar müzik dinleyebilir” dedi.

İK Magazin

İK Magazin İş Dünyası İnsan Kaynakları Haber İçerik Platformu

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu