“Görüntülü Online Satış” Hizmetine Geçti

Altınyıldız Classics, internet sitesi üzerinden “Görüntülü online satış hizmeti”ni başlatarak dijital dijital mağazacılık alanında başarılı bir örneğe imza attı.

Tüm yaşam ve alışveriş alışkanlıklarının değiştiği, online alışverişin önem kazandığı bu dönemde dijital dünya yeni bir ivme kazandı. Koronavirüs süreciyle birlikte de hayatımıza yeni dijital çözümler katıldı. Milyonlarca insan evden çalışma ile tanıştı ve kapalı olan alışveriş mağazaları bir tıkla ayağımıza geldi. Ancak bazı markaların müşteri temsilcilerini müşterileri,online platformlar üzerinden sesli yanıt sistemi yerine görüntülü yanıt sistemiyle karşıladı. Altınyıldız Classics’de kendi sektörü için bir yeniliğe imza attı.

Altınyıldız Classics,  “Görüntülü online satış hizmeti”ni başlattı.  Sistem ise şu şekilde ilerliyor; uygulamadan faydalanmak isteyen müşteriler, Altınyıldız Classics, internet sitesi üzerinden tarih ve saat seçerek randevularını oluşturabiliyorlar. Randevu saati geldiğinde satış danışmanları ile görüntülü canlı servis süreci başlıyor, satın almayı düşündükleri ürünler ile ilgili görüşüp karar verdikleri takım elbise, smokin ya da ceketi seçip isterlerse farklı kombinler yaparak online olarak satın alabiliyorlar.

Ilaydag

İş hayatı ve insan kaynakları ile ilgili çok çeşitli içerikler

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu